Heidi Janků

Heidi Janků Herminapress

Má tři vnoučata a čtyři pravnoučata: „Babička“ Heidi Janků předvedla výstavní nohy v krátké mini

Ač je to neuvěřitelné, Heidi Janků (60) v listopadu oslaví 60. narozeniny. Nestárnoucí zpěvačce, která stále strčí do kapsy i mladší kolegyně, by tento věk věřil jen málokdo. A už vůbec ne to, že je „babičkou“ a má tři vnoučata a čtyři pravnoučata.

„Díky tomu, že Ivoš byl o 30 let starší, vyvdala jsem dceru Ivonku z jeho prvního manželství a syna z druhého s Věrou Špinarovou, Adama Pavlíka. Ivonka už má dvě dospělé děti a ty už mají také děti, každé po dvou. A Adam má Johanku, která s námi občas zpívá v kapele. Takže mám 3 vnoučata a 4 pravnoučata,“ rozpovídala se Heidi Janků, která byla hudebním překvapením pro dvaadevadesátiletou Marii Čermákovou z Domova Pod Kavčí Skálou v Říčanech, vítězku projektu Pošlete vzkaz příběhem.

Heidi Janků (59) už konečně randí: Prozradila, jak schůzky probíhají, a co od mužů chce

Zpěvačka na vystoupení přijela jen několik kilometrů z Uhříněvsi, kde žije. Na vystoupení se ale řádně připravila. Z černého modelu totiž vklouzla do rudých mini šatů, ve kterých předvedla své štíhlé nožky. „Já jsem stará škola, mám to tak, že přijdu na vystoupení v civilu a převlékám se do
koncertního. V tašce mám vždycky něco navíc. Může rupnout šev nebo zip, jsem připravená. A
taky mi přijde, že když zpívám v tom, v čem jsem přišla, tak je to jakási neúcta k publiku, byť
vystoupení v domově seniorů bylo hodně komorní,“ dodala zpěvačka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků