Známé osobnosti milují jednu asijskou bylinu. Právenka je 15× silnější než ostropestřec

Vzácní hosté a známé osobnosti se nesli na vlně účinků bylin Právenka latnatá, Žumen čtyřhranný, Trubkovec osinatý a Zázvor černý. Vedle mistra etikety Ladislava Špačka, muzikálové divy Michaely Štikové, moderátorky a herečky Evy Decastelo, modelky Kateřiny Wohlmann Votavové, juniorského mistra světa v desetiboji a sportovce roku Františka Doubka a zpěváka Martina Schreinera si byliny oblíbilo mnoho dalších osobností včetně lékařů, umělců, sportovců a influencerů.
A co je vlastně Právenka latnatá?

A co je vlastně Právenka latnatá?

Ačkoli se u nás jedná o úplnou novinku, ve světě se mezi muži i ženami stala PRÁVENKA LATNATÁ (Andrographis, popř. Měkýn) VELKÝM HITEM A NEDOSTATKOVÝM ZBOŽÍM. Česká společnost Herbal World včas vsadila na svůj instinkt a má dostatečné množství této plodiny pro zákazníky v celé Evropě. Již před mnoha lety se tato plodina stala nedílnou SOUČÁSTÍ ŽIVOTA VĚTŠINY SKANDINÁVCŮ, kteří si ji podobně jako známé osobnosti oblíbili pro její přispívání k normální funkci DÝCHACÍHO SYSTÉMU a hladině CUKRU V KRVI. Jde o silný ANTIOXIDANT, a vedle hlavních předností udává směr k normálnímu TRÁVENÍ, STAVU KLOUBŮ a OBĚHOVÉ SOUSTAVY. Cílem je i přirozená obranyschopnost – IMUNITNÍ SYSTÉM. V čem je však její hlavní síla? Úspěšná cesta k normální činnosti JATER a PROČIŠTĚNÍ. IMUNworld je opatřen certifikáty o ZDRAVOTNÍ BEZPEČNOSTI od SZÚ a GMP, jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky.

Koupit
nyní na www.herbalworld.cz
Naše potravinové doplňky nejsou jen pro celebrity…

Naše potravinové doplňky nejsou jen pro celebrity…

Jmenuji se HANA ANDĚLOVÁ, nejsem najatá reklamní herečka ani žádná modelka, jsem jako VY...obyčejná žena. Každý den vstávám do práce, starám se o domácnost a o svou rodinu. Na sebe mi moc času nezbývá. Nedávno jsem změnila zaměstnání a bála jsem se, co to s mým tělem udělá. Moje původní práce byla narozdíl od této nové fyzicky náročná s dostatkem pohybu. Díky IMUNworldu (říkáme mu Imun), který je až 15X SILNĚJŠÍ NEŽ OSTROPESTŘEC, se mi ale VÁHA STÁLE SNIŽUJE. Je to poprvé, co jsem něco vyzkoušela a ono to opravdu zafungovalo. IMUN jsem navíc doplnila o další čisté přírodní doplněk HEMOworld, jedním z jeho účinků JE PODPORA HUBNUTÍ. A co nás s kamarádkami také překvapilo při užívání Imunu? Po pár skleničkách vína se nám druhý den nevolnost vyhýbá obloukem. Dodržujeme ale vždy správné dávkování a s alkoholem to nepřeháníme.

Koupit v akci
nyní na www.herbalworld.cz
Váha se snižuje, začaly mi růst vlasy, a navíc mám zvýšený komfort před menstruací

Váha se snižuje, začaly mi růst vlasy, a navíc mám zvýšený komfort před menstruací

Nejen, že stále hubnu (což je možné pozorovat na obrázku výše PŘED a PO), ale začaly mi RŮST I VLASY (dříve jsem mohla nosit maximálně krátké mikádo). Každá žena určitě ocení i ZVÝŠENÍ KOMFORTU PŘED MENSTRUACÍ, což přisuzuji účinkům byliny na jeden ze stavebních orgánů lidského těla – JÁTRA, kde probíhá tvorba hormonů. Bydlím kousek od Plzně, nedaleko od Chotěšova u Stoda. Obrátit se na mě můžete i pomocí emailu andel.hana@email.cz, ráda vám zodpovím vaše dotazy a přiblížím vlastní zkušenosti. I kdybych oslovila byť jen jednu z vás a pomohla jí stejně jako sobě, moc by mě to potěšilo.

Koupit v akci
nyní na www.herbalworld.cz
Svaté grály východní medicíny: vedle Právenky a Žumenu i Trubkovec, Zázvor černý a Granátové jablko

Svaté grály východní medicíny: vedle Právenky a Žumenu i Trubkovec, Zázvor černý a Granátové jablko

Z názvu potravinových doplňků HEMOWORLD (Žumen čtyřhranný) a URINWORLD (Trubkovec osinatý) lze vyčíst, jaké jsou zásadní účinky obsažených bylin. Trápí Vás nepříjemný pocit, SVĚDĚNÍ A PÁLENÍ? Je tady HEMOworld. V každém ročním období, a hlavně během plavkové sezóny je MOČOVÉ ÚSTROJÍ vystavováno častému výkyvu teplot, lehce tak může dojít k prochladnutí. Zákaznice Jiřina si nemůže URINworld vynachválit, „jelikož trubkovec je ÚČINNÝ i na HYPERAKTIVNÍ močový měchýř." Na český trh přichází NOVINKA, na kterou všichni netrpělivě čekali! Doplněk stravy GRENADEworld z nejkvalitnější plodů marhaníku granátového pěstovaných na asijských BIO plantážích, odkud pocházejí odrůdy žádané po celém světě. Granátové jablko, silný ANTIOXIDANT, přispívá k normální funkci KARDIOVASKULÁRNÍHO SYSTÉMU – optimalizuje KREVNÍ TLAK a PRUŽNOST CÉV. Napomáhá k přirozené hladině CUKRU a CHOLESTEROLU V KRVI. Působí příznivě při fyzickém výkonu a u mužů zvyšuje hladinu testosteronu. Vyzkoušejte GRENADEWORLD.

Koupit
nyní na www.herbalworld.cz
Díky Zázvoru černému se cítím více aktivní a výkony se zlepšují, vychvaluje si juniorský mistr světa

Díky Zázvoru černému se cítím více aktivní a výkony se zlepšují, vychvaluje si juniorský mistr světa

"Potravinovým doplňkem STRONGMANWORLD doplňuji kúru při kondičním tréninku a před závody. Cítím se více aktivní a výkony se zlepšují, a to čistě přírodní cestou," vyslovil se juniorský mistr světa v desetiboji František Doubek. Hlavní složka potravinového doplňku Zázvor černý, JEDEN Z NEJSILNĚJŠÍCH ANTIOXIDANTŮ, je dle posledních výzkumů vhodný i pro ženy. Dalšími složkami tohoto životabudiče jsou Kozinec blanitý přispívající ke zvýšení POHYBLIVOSTI KLOUBŮ a Ženšen pravý působící příznivě při FYZICKÉM VÝKONU, SNÍŽENÍ ÚNAVY a funkci KARDIOVASKULÁRNÍHO SYSTÉMU, udržuje sexuální zdraví, VITALITU A PAMĚŤ. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům a objevte sílu skrytou v bylinkách na www.herbalworld.cz. „A NA ZÁVĚR JEŠTĚ DOBRÁ ZPRÁVA ODE MĚ, HANY ANDĚLOVÉ. Domluvila jsem se zástupci společnosti Herbal World, že můžete využít i 10% SLEVU – s kódem HANKA10.“

Koupit v akci
nyní na www.herbalworld.cz

Časová osa článků