Saša Rašilov Super.cz

Hvězdný Saša Rašilov vyvedl krásnou rodinku a prozradil, jestli je přísný rodič

Není to tak dávno, co si Saša Rašilov (50) připsal na konto ocenění Thálie, oslavy v rodinném kruhu proběhly ale až o dva dny později. "Oslavili jsme to se zpožděním. Gratulace byly po telefonu, protože jak to tak v našem hereckém kočovném životě bývá, tak moje žena byla na třídenním zájezdu na Slovensku, takže se bohužel nemohla zúčastnit ani toho slavnostního večera," prozradil herec.

Další neuvěřitelná podoba, z níž budete mít husí kůži: Saša Rašilov v sérii Iveta namaskovaný jako Karel Svoboda

Herec kvůli ocenění nijak nezpychnul, ba naopak snaží se vyzdvihnout i své kolegy. "Měl jsem velkou radost, protože je to odměna nejen pro mě, ale pro celou inscenaci," říká skromně. Jelikož jsme Sašu potkali na představení nových hraček pro děti, nemohli jsme se ho nezeptat, jaký je otec?

"Nejlepší," směje se Saša a dodává: "Oba jsme z větší části hodný a rozmazlovací typy a občas musí někdo houknout," prozradil. Během rozhovoru jsme zavzpomínali i na jeho dětství. "Já jsem chtěl být kouzelník," prásknul na sebe.

Porota zůstala s otevřenými ústy v šoku: Saša Rašilov ve Tváři předvedl děsivou show

Hračky svým dětem i závidí, protože jeho dětství bylo podstatně skromnější. "Závidím jim většinu hraček, protože většinu toho, co děti mají, jsme neměli. Ani jsme si o tom nemohli nechat zdát, protože pokud někdo neměl katalog ze západu, kde jsme mohli vůbec zjistit, že takové hračky existují, tak jsme o tom ani nevěděli," vzpomíná herec. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků