Brendan Fraser s přítelkyní Jeanne Moore

Brendan Fraser s přítelkyní Jeanne Moore Profimedia.cz

Už není takový svalovec jako v 90. letech, ale kočky na něj stále letí: Brendan Fraser se pochlubil krásnou přítelkyní

V 90. letech na něj fanynky letěly díky svalům, pěkné tváři a rolím v trhácích jako Mumie nebo Král džungle. Brendan Fraser (54) od té doby sice dost přibral, stáhnul se do ústraní, ale na charismatu mu to rozhodně neubralo. Kromě toho, že slaví mimořádný úspěch s filmem The Whale, se mu konečně daří i v soukromí.

Na londýnský filmový festival vyvedl přítelkyni Jeanne Moore. Krásná blondýnka ještě podtrhla svůj půvab modrou róbou z dílny Caroliny Herrery, Fraser si zkrátka na slavnostní akci nemohl vybrat lepší doprovod.

Za výkon ve filmu, v němž ztvárnil cvalíka se 300 kily, mu tleskali 6 minut: Herce Brendana Frasera to rozplakalo

O blondýnce se toho ví málo, herec si své soukromí dost střeží a zásadně o něm nemluví. Jde nicméně o jeho první veřejný vztah od rozvodu s herečkou Afton Smith v roce 2007, s níž má tři děti. Prvně Jeanne doprovodila Brendana do společnosti na benátském filmovém festivalu, kde proběhla premiéra The Whale.

Fraser sklidil za roli téměř třistakilového muže 6 minut dlouhé ovace, které ho rozplakaly. I v Londýně mu po promítání tleskali 5 minut, a ani tentokrát se neubránil slzám.

Z dramatu Darrena Aronofského, a především Fraserova výkonu, jdou kritici i diváci do kolen. Herec ztvárnil hlavní roli po 10 letech a návrat k filmu se mu tedy opravdu povedl.

Tomu se říká velký návrat k filmu: Sexy herec z devadesátek šokuje proměnou v téměř třistakilového cvalíka

Poté, co s ním objedou filmové festivaly, se drama The Whale dostane na plátna kin 9. prosince, na kdy byla stanovena jeho celosvětová premiéra. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků