Viktorie Mertová

Viktorie Mertová TV Nova

Doktor Vševěd má novou kolegyni. Dcera Zory Jandové a Zdeňka Merty míří do soutěžního pořadu Na lovu

Mladší dcera herečky a zpěvačky Zory Jandové a muzikanta Zdeňka Merty se vydala stejným směrem jako rodiče.

Starší dcera Viktorie se od světa showbyznysu dosud držela dál. Své vědomosti, které čerpala při studiu v zahraničí, nyní předvede široké veřejnosti, a to rovnou před televizními kamerami.

Ondřej Sokol o něm řekl, že je psychopat. Obávaný doktor Vševěd promluvil o natáčení soutěže Na lovu

Viktorie Mertová je novou tváří zábavního pořadu Na lovu. Ve třech letech uměla číst. Při nástupu na základní školu ji chtěli poslat rovnou do druhé třídy. Vystudovala Mezinárodní teritoriální studia, Americká studia a Politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde nyní přednáší dějiny USA. Kromě toho se stará o tříletou dceru a hraje amatérské divadlo.

Geny promluvily: Z krásné dcery Zory Jandové a Zdeňka Merty je muzikálová zpěvačka. Mrkněte, jak vypadá

Dcera Zory Jandové a Zdeňka Merty tak rozšíří čtveřici lovců, proti kterým soutěžící pravidelně bojují. Ostatní lovci Viktorii vzali pod křídla okamžitě. Setkávají se i mimo natáčení. Každý týden spolu trénují kvízy.

I z ní si dělal legraci Ondřej Sokol. Jaké vtípky vymyslel na adresu Kvízové dámy z pořadu Na lovu?

„Jsou na mě moc hodní, hned mě vzali mezi sebe, jeli jsme i všichni společně na dovolenou. A jsou strašně chytří. Mám co dohánět. Kdybych si musela z nových kolegů vybrat, proti komu bych se utkala, zvolila bych Kvízovou Dámu. Holky proti sobě,“ svěřila se Viktorie, která si bude říkat Belladonna.

Proti ní, stejně jako proti ostatním lovcům, se může pokusit hrát každý. TV Nova na podzim spustila nové kolo castingů, které jsou otevřeny každému, kdo chce zažít atmosféru natáčení na vlastní kůži a třeba vyhrát finanční odměnu. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků