Aleš Cibulka a Michal Jagelka Super.cz

Brzy oslaví 22. výročí: Plánují už Aleš Cibulka a Michal Jagelka vychovávat dítě?

Aleš Cibulka a Michal Jagelka patří bezesporu k nejstabilnějším párům v českém showbyznysu. Oba by si velmi přáli, aby už v Česku bylo schválené manželství pro všechny.

My to podporujeme a podporujeme také adopce klukama a holkama. I když sami děti nechceme, milujeme svobodu, otevřenost, nás ta odlišnost baví. Když nikdo nikoho neobtěžuje a nikdo to nikomu nevnucuje, tak je to krásný,“ řekl Michal Jagelka pro Super.cz.

Moderátor Aleš Cibulka prožil hotové peklo: Po výpovědi byl měsíce zavřený doma, pak musel bojovat o život

Kluci stále tedy trvají na tom, že společného potomka nechtějí. „My díky tomu, že jsme strejdové na plný úvazek, máme dva synovce a neteř díky mému bráchovi, tak v tomhle jsme si to kompenzovali na nich a my si myslíme, že bychom byli dobrý tátové. Dokázali bychom zabezpečit, ale nechceme,“ svěřil se Aleš Cibulka.

A že jejich vztah je opravdu pevný v základech, dokazuje blížící se výročí. „Když jsme u toho nejstabilnějšího páru, tak 4. prosince to bude 22 let,“ dodal oblíbený moderátor.

Partner Michal Jagelka mu zachránil život. Aleš Cibulka promluvil o akutní operaci. Slepák to nebyl!

My jsme si s Alešem Cibulkou povídali na jeho křtu nového kalendáře s názvem „Cibulkův kalendář pro pamětníky,“ který vydal. Oba partneři na papírové diáře a kalendáře nedají dopustit. „My máme každý rok úplně ten stejný diář. Jen měníme ten obal, že jednou je červený, zelený, modrý,“ dodal Michal a Aleš to ještě doplnil. „Michal tradičně na Silvestra ten diář z toho roku spálí, ale já si je zas pro změnu všechny schovávám.“ 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků