Leoš Mareš

Leoš Mareš Herminapress

Leoš Mareš oslavil s fanoušky sedm měsíců své dcery: Malá Alex roste jako z vody

Moderátor Leoš Mareš (47) ví, jak si získat své fanoušky. Už se stalo téměř tradicí, že každý měsíc sdílí společné foto se svojí dcerou Alex a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Je vidět, že česká hvězda si užívá společně strávené chvilky, co to jde!

Tolik úprav nemá většina slavných žen: Stylista Leoše Mareše prozradil všechny plastiky, které podstoupil. Budete zírat!

Alex roste jako z vody a vypadá jako neuvěřitelně spokojené miminko. Zásluhu na tom má i maminka malé Alex Monika Marešová (42), která v nedávném rozhovoru pro Super.cz přiznala, že stále kojí. "Nejdřív jsem říkala, tři měsíce budu kojit určitě, pak šest, teď říkám devět. Já si říkám, že půl roku je základ, který je skvělý. Teď už zavádím příkrmy a kojení bych chtěla postupně upozadit," svěřila se.

Díky kojení zároveň Monika cítí jistou jedinečnost. "Už rozumím tomu, že se žena cítí jedinečně. Protože je jediná na světě, která to dítě kojí," říká Monika.

Takhle vypadá Monika Marešová půl roku po porodu dcery Alex. Neuvěříte, co jí na její postavě vadí

Fanoušci se shodují, že je malá princezna extrémně podobná právě Leošovi. Někteří poznamenali, že mezi otcem a dcerou je výjimečné pouto a přejí malé Alex hlavně zdraví. 

Je Alex podobná tatínku Leošovi?

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků