Tereza Pergnerová Video: Prima Cool

To si děláte srandu? Terezu Pergnerovou odrovnal známý iluzionista. Na jeho kouzla moderátorka jen nevěřícně zírala

Hvězda teenagerů devadesátých let Tereza Pergnerová (48) už za dva roky vstoupí do klubu padesátnic. A jak je vidět, stále si udržuje mladistvý šmrnc. Moderátorská matadorka letos provede diváky Českým slavíkem, ujít si ale nenechala ani účast v kouzelnickém pořadu známého iluzionisty Radka Bakaláře.

V jeho úterní Magic Show zůstala stejně jako jiné celebrity v minulých dílech doslova jako opařená. Nejvyhledávanější kouzelník a mentalista Česka například přímo před jejíma očima udělal z horkého šálku kávy šálek plný kávových zrnek. Proměna se stala přímo pod Terezinou kšiltovkou.

Děláš si ze mě pr*el? jdu si dát panáka! Aničku Slováčkovou totálně odrovnal známý kouzelník

„I z normální kávy se dá udělat káva zrnková,“ ukázal překvapené Tereze Bakalář. Předtím samozřejmě do kamery ukázal, že v kšiltovce není ukryto ani jedno zrnko kávy.

I další kouzlo moderátorku doslova odrovnalo. Bakalář odhodil balíček karet směrem k zavřenému oknu, uvnitř balíčku byla jedna karta podepsaná přímo Terezou Pergnerovou. „Když ohnete tento balíček karet, zjistíte, že je v něm nakumulovaná energie, jedna karta se přilepí na sklo, sundejte ji a já věřím, že to je ta vaše,“ řekl Bakalář. A přesně to se stalo.

Jako stroj času. Libor Bouček se v televizním pořadu pochlubil synem Albertem. Je to jeho kopie

Tereza sundala jednu z karet, která se přilepila na okno, a byla to ta její. „No je to ona, a ještě zvenku, to si ale děláte srandu, ale nebyla tam,“ divila se Pergnerová, jež musela kartu odlepit z druhé strany okna. Na kouzla, která na Pergnerovou vyzkoušel Radek Bakalář, se podívejte ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků