Madonna

Madonna Profimedia.cz

Přiznala právě Madonna, že je homosexuální? Z jejího vzkazu jsou fanoušci pěkně zmatení

Že se Madonna (64) nebojí ani hodně žhavých líbaček se ženskými kolegyněmi, potvrzuje například i nedávno uvedený videoklip k duetu Hung up on Tokischa se stejnojmennou rapperkou. S tou se v minulosti líbala i naživo, na pódiu při koncertě, přímo před zraky diváků.

Nyní však královna popu pořádně zmátla fanoušky, když na sociální síti naznačila homosexualitu. Madonna se zapojila do nového trendu na TikToku, na videu z koupelny se snaží trefit růžovými spodkami do koše.

@madonna ♬ original sound - nudy georges

„Když se netrefím, jsem homosexuální,“ popsala video, které zhlédlo během první hodiny po zveřejnění 1,3 milionu lidí. A koš v něm zcela minula.

Fanoušci se teď škrábou na hlavách, co tím popová ikona chtěla říct. Přiznala snad po letech vztahů s muži a dvou manželstvích skutečnou orientaci? Nebo šlo o vtip? Každopádně tím vzbudila dost rozruch.

Se ženami sice nikdy veřejně nerandila, ale vzorem a podporovatelkou LGBTQ+ komunity je roky. Už v roce 1991 přiznala magazínu The Advocate, že si myslí, že "je každý člověk v jádru bisexuální". A sama se řídí svými slovy.

Tohle ale není Britney! Madonna předvedla divokou líbačku se slavnou hudebnicí přímo na pódiu

Jistě jen tak někdo nezapomene na šokující polibek Madonny s Britney Spears a následně s Christinou Aguilerou z udílení MTV Video Music Awards z roku 2003. Od té doby se Madonna hojně líbá například se svými tanečnicemi během koncertů. Těžko říct, jestli je jejím cílem předvést co nejžhavější show, nebo chce projevy skutečně něco naznačit.

V posledních měsících se nicméně chlubí novou známostí, teprve třiadvacetiletým modelem Andrewem Darnellem

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků