Nikola Buranská

Nikola Buranská Foto: Anna Konieva

Před 8 lety bodovala v soutěži krásy: Misska Nikola Buranská předvedla dechberoucí dekolt před objektivem

Držitelka korunky krásy Nikola Buranská (30) bodovala v soutěži Česká Miss v roce 2014. Od té doby se stále věnuje modelingu, a to jak na přehlídkovém mole, tak před objektivem. Tentokrát se pustila do focení pro módní návrhářku Martinu Pipkovou Loudovou a v jejích modelech předvedla, že osm let po úspěchu v soutěži krásy vypadá fantasticky.

Před objektivem fotografky Anny Konievy fotila hned v několika modelech a prozradila, jaký styl ona sama preferuje. „Miluji pánský styl, ale aby to bylo stále šik a sexy. Nemusí to být za každou cenu odhalené, ale aby v tom vynikla postava. Když bych měla vypíchnout jen jedno, tak mám ráda modely, které jsou rafinované a ženské,“ vysvětluje modelka, která se může chlubit stále dokonalou figurou.

Pánové, máte šanci! Jedna z nejvíce sexy koček Česka je single: Nevyšlo jí to ani na seznamce

Své křivky nemá zadarmo, na postavě pravidelně pracuje, a to i přes zdravotní komplikace se zády. „Jsem přesvědčená, že se všem mění postava, důležité je o sebe stále pečovat, ať už po stránce fyzické, nebo psychické. Já se snažím i přes zdravotní komplikace s páteří stále cvičit. Miluji pilates na reformerech, tam jsem často. Bála jsem se, jak se budu cítit před třicítkou, tak se cítím líp než před tím,“ prozradila modelka s tím, že chodí také na jógu nebo plavat. „Kvůli tomu, že mám zdravotní problémy s páteří, nemohu dělat tolik sportů jako dřív. Myslím, že je důležité v tom najít rovnováhu, a tu jsem podle mě našla,“ doplnila.

Kvůli covidu vypadala jako zombie! Krásná Buranská si nechala napíchat pod oči bolestivé injekce

Nikola už čtyři roky žije v Praze a na nedostatek práce v modelingu si nemůže stěžovat. „V osobním životě je vše fajn. Žiji v Praze, jsem moc spokojená, doufám, že vše půjde tak, jak má. Že nepřijdou další covidová opatření, budeme moci dál cestovat, tvořit a setkávat se,“ věří Buranská.

„Je důležité mít se ráda, najít v sobě vnitřní rovnováhu a nemít v sobě vzorec vypadat jako holky v časopisu. Myslím, že sociální sítě hodně ovlivňují a ženy mohou mít komplexy. Myslím, že je důležité mít se ráda, poslouchat vnitřní já a najít si ve stravě a ve cvičení to, co dané ženě vyhovuje a co jejímu tělu dělá dobře,“ uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků