Dannii Minogue

Dannii Minogue Profimedia.cz

Po 30hodinovém domácím porodu spěchala do nemocnice: Zpěvačka popsala traumatický zážitek

Zpěvačka Dannii Minogue (50), mladší sestra slavnější Kylie (54), promluvila o narození syna Ethana. Ten přišel na svět v roce 2010 po třicetihodinovém domácím porodu, který skončil v nemocnici císařským řezem. Pro zpěvačku šlo o traumatizující událost.

Pro domácí porod se Dannii rozhodla, protože nemocnice je pro ni spojená se špatnými vzpomínkami. „Moje kamarádka v nemocnici zemřela na rakovinu. A poslední velká zkušenost...moje sestra byla v nemocnici s rakovinou. A všude tam byla média. Neevokovalo to ve mně bezpečné místo, spíš mě to děsilo,“ svěřila v podcastu Made By Mammas.

Domácí porod a daleko od České republiky: Takhle Olga Menzelová přivedla na svět utajovaného syna

Proto zpěvačka doufala, že zvolený domácí porod proběhne v pořádku. Na pomoc měla dvě porodní asistentky, které s ní vše připravovaly. „Všechno šlo dobře do doby, kdy mi praskla voda a on (syn) byl ve špatné pozici. Nechtěla jsem to vzdát, doufala jsem, že se otočí. Někdy se to povede,“ vyprávěla.

V jejím případě se ale porod zasekl a po třiceti hodinách bolesti musela do nemocnice. „Odvezli mě na vozíčku, nemohla jsem chodit. Čekala jsem na epidurál a skončila na císařském řezu. Čekala jsem na nosítkách na chodbě,“ uvedla s tím, že se snažila udělat vše pro to, aby tento plán B nenastal. „Když jsem čekala, až epidurál zabere, pomyslela jsem si, že kdybych tohle neudělala, zemřela bych,“ přemýšlí dnes o dvanáct let staré zkušenosti.

Populární zpěvačka doma v obýváku porodila syna. Pochlubila se i fotkou

Otcem Ethana je model a moderátor Kris Smith, zpěvačka s ním byla ve vztahu mezi lety 2008 až 2012. Jejím aktuálním partnerem je hudební producent Adrian Newman. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků