Jennifer byla očima doslova přilepená na manželova ústa...

Jennifer byla očima doslova přilepená na manželova ústa... Profimedia.cz

Jak to Rambo dokázal? Před měsícem se chtěla Stalloneho žena rozvádět, teď zamilovaně hltala každé jeho slovo

Tak tomu se říká obrat o 180 stupňů… Ještě minulý měsíc to vypadalo, že je pětadvacet let trvající manželství Sylvestera Stalloneho (76) a Jennifer Flavin (54) v koncích. A ve čtvrtek? Žena se jej láskyplně drží a u toho pozorně naslouchá jeho monologu s obdivným úsměvem na rtech…

Když před pár dny vyšlo najevo, že bývalá modelka stáhla žádost o rozvod, ulevilo se jistě hlavně jejich třem dcerám Sophii (26), Sistine (24) a Scarlet (20). Jak se zdá, manželé chytli druhý dech a nyní vypadají šťastnější než kdy dřív.

Měsíc po podání žádosti o rozvod se rozmysleli: Sylvester Stallone (76) a jeho krásná manželka (54) se k sobě vrátili

Oba měli také během procházky městem na rukou snubní prsteny. Fotografové je zachytili v centru Manhattanu, jak kráčeli směrem ke galerii umění, kde se mimo jiné setkali s Leonardem DiCapriem a jeho otcem.

Za žádostí o rozvod údajně stál hercův rozmařilý způsob života, kdy Jennifer vadilo, že až příliš a bez rozmyslu utrácí jejich společné peníze.

Tento palác si Stallone nechal postavit, teď ho prodává: Nahlédněte do domu za 2,3 miliardy

„Sešli se doma, kde si spolu promluvili a jsou ochotni pracovat na tom, co je rozdělovalo. Oba jsou nesmírně šťastní,“ prozradil hercův mluvčí pro Page Six. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků