Karolína Kurková

Karolína Kurková Profimedia.cz

Karolína Kurková opět boduje, do Vídně si pojede pro ocenění ‚Ikona stylu‘

Ačkoli se Karolína Kurková (37) věnuje modelingu po porodu syna Tobina výrazně méně než v minulosti, módní svět na ni rozhodně nezapomněl. Koncem března si tak Karolína převezme ve Vídni ocenění s názvem ‚Ikona stylu‘, které jí bude předáno v rámci udílení cen Vienna Awards for Fashion & Lifestyle.

Organizátorka večera Marjan Firouz na adresu Kurkové pronesla: „Karolína se objevila více než dvacetkrát na obálce časopisu Vogue. Stala se nejmladší modelkou, která byla zvolena Modelkou roku a byla součástí více než 400 přehlídek těch nejznámějších návrhářů.“

Karolína se nejvíce proslavila v době, kdy byla jedním z andílků značky Victoria’s Secret a v minulosti patřila mezi nejlépe placené modelky světa. Již v patnácti letech se objevila v americkém Vogue a těsně před svými sedmnáctinami už zdobila titulní stranu tohoto prestižního magazínu.

V současnosti se Kurková objevuje v německé soutěži hledající nové tváře modelingu s názvem Perfektní modelka. Karolína pořad moderuje spolu s německou kolegyní Evou Padberg, s níž se rovněž snaží nové modelky ‚koučovat‘ a předat jim své letité zkušenosti. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků