V šatníku šik Keiko nechybí ani minisukně. Ilustrační foto

V šatníku šik Keiko nechybí ani minisukně. Ilustrační foto Profimedia.cz

Blondýnka (72) miluje minisukně a výstřihy a čelí kritice: Na svůj věk se prý obléká až moc sexy!

Při pohledu na vitální blondýnku Keiko Guest byste nejspíš nehádali, že je jí 72 let. Vypadá výborně, a k tomu se ráda obléká do sexy kousků. Za to druhé nejednou sklidila kritiku na sociálních sítích. Neobléká se prý adekvátně svému věku.

Guest se přitom jen snaží ukázat, že věk je jen číslo, že není potřeba škatulkovat a že i starší žena může vypadat šik. S takovým přístupem ale ne všichni souzní.

Sexy babičku si pletou s modelkou: Nahá jsem teď sebejistější než kdy dřív, říká vyrýsovaná blondýnka

Ona sama módu miluje a nebojí se minisukní, výstřihů ani jehlových podpatků. V reakci na hejty se pak ukázala v šedých teplácích, pleteném svetru a s chodítkem. „Tohle byste mi schválili?“ ptala se svých kritiků. Video má aktuálně necelých 5 milionů zhlédnutí!

@keikoguestofficial #transition #ootd #fit #fashion #fyp #foryou YOUR #pov ♬ BIG MAD - Ktlyn

Na to konto se k ní donesla vlna podpory. „Moje máma vždycky říkala: Když to máš, tak to ukaž! Byla to devadesátiletá italská lady,“ napsala jedna z fanynek. „Nos si, co chceš, nepotřebuješ k tomu žádná svolení,“ uvedla další. Všichni se pak shodli, že každý by si měl oblékat to, v čem se cítí nejlépe.

Nejvíc sexy babička na světě: Gina má čtyři děti, jedno vnouče a tisíce fanoušků. Podívejte se proč

Keiko je tanečnicí a je fyzicky stále velmi aktivní. Kromě tance se ve svých videích věnuje například gymnastice, posilování, nebo právě módě. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků