Kanye West má zase jedno ze svých období.

Kanye West má zase jedno ze svých období. Foto: Super.cz/Profimedia

Srovnej si svou holku, než se naštvu, vzkázal Kanye West Justinu Bieberovi. Zpěvákova žena není jediná, do koho se obul

Kanye West (45) nese velmi těžce kritiku nové kolekce své oděvní značky Yeezy. A jak je u něj zvykem, když se cítí ukřivděný, bez rozvahy se pouští do každého, kdo mu přijde na mysl.

Rappera ostře kritizovali za trička s nápisem „White Lives Matter“, který pobouřil mnohé z řad celebrit, ale i módních kritiků. West se cítí nepochopen a pouští se nejen do módní editorky Vogue Gabrielly Karefy-Johnson, za což to schytal od slavných modelek v čele s Gigi Hadid.

V dalším výlevu na sociální síti se obul i do Hailey Bieber (26) a vzkázal jejímu manželu Justinovi (29), „ať si ji srovná, než se naštve.“

Tohle se Kanyemu Westovi opravdu nepovedlo: Kendall přehlídka znechutila, Gigi nešla pro ostré slovo daleko

Zjevně ho rozlítilo, že se modelka rovněž zastala Johnson, o které prohlásil, že nerozumí módě. Hailey přitom pouze vyjádřila editorce módní bible podporu v podobě vlídných slov o tom, jak moc si váží spolupráce s ní a její profesionality a talentu.

Kromě toho West trollil například zpěváka Johna Legenda a neštítil se znovu vytáhnout i rodinné záležitosti. Opět se pustil do Kim Kardashian (42), která se s ním rozvádí, že mu před časem zamezila přístup k dětem.

To už nevydržela ani Khloé Kardashian (38) a na bývalého švagra si došlápla v komentářích. „Mám tě ráda a nechci tohle řešit na sociálních sítích, ale už s tím musíš přestat. Přestaň se veřejně navážet do Kim a používat svou rodinu, když jsi zahnaný do kouta. Už toho bylo dost. Nikdo ti nikdy nebránil vidět tvoje děti, mám zprávy, které to dokazují. Vždycky víš, kde tvé děti jsou a co se s nimi děje, tak je a Kim tentokrát vynech, ať mohou vyrůstat v klidu,“ vzkázala mu s tím, že je ochotná pokračovat v konverzaci soukromě.

Už toho má dost! Kim Kardashian se rázně ohradila vůči neustálým útokům Kanyeho Westa na její osobu

Ve světle událostí posledních dní dal výpověď i rapperův tiskový mluvčí Jason Lee, který uvedl, že je nesmírně vděčný za příležitost a spolupráci, ale tady jejich společná cesta končí. Zřejmě i na něj už toho bylo moc.

Stejně jako poté, co se provalil jeho rozchod s Kim a její někdejší vztah s komikem Petem Davidsonem, Kanye bezhlavě kope kolem sebe a vypouští do světa prohlášení, která často chápe jenom on. Přitom kolekcí chtěl zjevně provokovat a zaujmout, jako tomu bývá u většiny jeho kontroverzí, nemělo by ho tedy nyní překvapovat, že vyvolala silné emoce a reakce. Bohužel takovým vystupováním své kariéře spíš škodí a podkopává si status váženého umělce. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků