Soudní spor Brada Pitta a Angeliny Jolie přiostřuje.

Soudní spor Brada Pitta a Angeliny Jolie přiostřuje. Profimedia.cz

Pittův mluvčí reagoval na obvinění Jolie: Co Brad říká na to, že měl napadnout Angelinu a děti?

Nová obvinění Angeliny Jolie (47), která vznesla proti exmanželovi Bradu Pittovi (59), otřásla světem. V protižalobě ve věci soudního sporu o jejich francouzské sídlo a vinici Château Miraval právní tým Jolie detailně popsal incident, ke kterému mělo dojít na palubě soukromého letadla v září 2016 a měl vést k rozvodu páru.

Dle Jolie ji i děti herec fyzicky napadl. Ten nyní její tvrzení prostřednictvím svého mluvčího odmítl jako „naprosto nepravdivá“. Pitt už od začátku odmítal, že by se vůči tehdejší manželce a dětem dopustil násilí.

Jedno dítě škrtil, druhé udeřil do obličeje, obviňuje Angelina Jolie v nové žalobě Brada Pitta

Jak vyšlo najevo v srpnu, Angelina po údajném incidentu podala anonymní žalobu na Pitta, že ji a děti herec fyzicky napadl. Spor vyšetřovala FBI, ale Pitt nebyl nikdy z ničeho obviněn. Právní tým Jolie si nicméně myslí, že agent, který incident vyšetřoval, měl důvod obvinit oscarového herce z federálního zločinu.

Pittův právník se už v minulosti nechal slyšet, že je herec ochoten přijmout zodpovědnost za některé ze svých činů, ale nehodlá přiznat něco, co nespáchal. Přiznal například problém s alkoholem, s čímž se léčil. Zdroje z okolí páru pak rovněž označily tvrzení Jolie za "absolutně smyšlená" s tím, že si herečka k příběhu pokaždé něco přidává.

Pitt a Paltrow se sešli 25 let po zrušení zásnub: Konečně jsem našla správného Brada, vmetla herečka svému ex

Rozvod hvězdného páru se táhne už šest let. V srpnu letošního roku soudce oficiálně ukončil jejich manželský svazek a mohou vystupovat jako svobodní, než rozvod dovrší. Soudí se nejen o majetek, ale také o nezletilé děti. Ty chce Brad do střídavé péče, zatímco Angelina do výhradní. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků