Novodobý elixír krásy pro krásnou pleť bez vrásek

Toužíte po mladistvě a svěže vypadající pleti, hebkých vlasech a zdravých nehtech? Která žena by po tomto netoužila. Navíc, když bonusem může být i ochrana pohybového aparátu. Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte náš kolagenový beauty drink Collavio, který vám nabízí efektivní řešení a je určen právě pro zpomalení stárnutí pleti, vlasů a nehtů.
Kolagen drink Collavio Exclusive mango

Kolagen drink Collavio Exclusive mango

V nabídce kolagen drinků Collavio Exclusive najdete velmi oblíbenou příchuť mango, která obsahuje bioaktivní mořský kolagen, kyselinu hyauluronovou, koenzym Q10 a vyvážené složení dalších deseti důležitých anti-age látek. Tento beauty drink vám pomáhá v boji proti stárnutí pleti, eliminuje vrásky, prospívá kloubům, vlasům i nehtům a samozřejmě neobsahuje cukr, lepek a laktózu.

Prohlédnout
nyní na Lovio.cz
Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix

Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix

Nabídka beauty drinků Collavio Exclusive obsahuje také revoluční novinku v péči o pleť s citrusovou příchutí, která pečuje o vaši pleť, vlasy a nehty pomocí vydatné dávky mořského kolagenu, kyseliny hyaluronové a vyváženého složení důležitých anti-age látek. Kolagen drink Collavio Exclusive citrus mix dodá stárnoucí pleti její specifické potřeby. Viditelně eliminuje vrásky, prospívá kloubům, vlasům i nehtům. A to vše bez lepku, laktózy a cukru.

Prohlédnout
nyní na Lovio.cz
Kolagen drink Collavio Plus malina

Kolagen drink Collavio Plus malina

Pro zachování mladistvé pleti a zářivých vlasů vyzkoušejte tento beauty drink Collavio Plus, který obsahuje vyšší dávku mořského kolagenu, biotin, kyselinu hyaluronovou a pšeničné ceramosidy, které působí proti prvním známkám stárnutí. Látky obsažené v drinku Collavio Plus vyživují pokožku, vlasy i nehty do hloubky. Již za 8 týdnů pravidelného používání dojde ke zpevnění pleti a redukci vrásek. Navíc si na jeho lahodné malinové příchuti doslova pochutnáte!

Prohlédnout
nyní na Lovio.cz
Kolagen drink Collavio citron

Kolagen drink Collavio citron

Je vaše pleť matná a unavená? Dopřejte jí omlazení a svěžes prostřednictvím doplňku stravy beauty drink Collavio se svěží citronovou příchutí. Kolagen drink obsahuje dobře vstřebatelný mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou, vitamín C a zinek. Tato omlazující směs vám pomůže ke zdravé a mladistvé pokožce. Pravidelným užíváním uvidíte první výsledky už za 8 týdnů.

Prohlédnout
nyní na Lovio.cz

Časová osa článků