Míra Nosek s přítelkyní Ivanou

Míra Nosek s přítelkyní Ivanou Michaela Feuereislová

Nosek z Vyprávěj se po půl ročním vztahu bude ženit. Musí?

Herec Jaromír Nosek (43), který momentálně exceluje v úspěšném seriálu Vyprávěj v roli Tondy Sovy, se bude ženit. S přítelkyní Ivankou si řeknou své "ano" v létě.

Jaromír Nosek poprvé ukázal svoji přítelkyni Ivanu, se kterou chodí půl roku. Zároveň prozradil, že oba čeká velký krok. V létě se budou brát. "Svatba bude. Určitě bychom se chtěli vzít v létě. A jestli musím? Nemusím," prozradil Super.cz Nosek.

Zatím nemají vybrané místo ani zamluvený termín veselky. "Budeme se na to teď muset vrhnout. Zatím nemáme nic konkrétního," prozrazuje.

O své přítelkyni Ivaně prozradil, že pracuje v restauraci. Více o soukromí mluvit nechtěl. "Nerad mluvím o soukromí a obzvlášť poté, co jsem se v bulváru dočetl, že moje přítelkyně se jmenuje Míša a jsme spolu deset let. Prostě naprostý nesmysl," dodal Nosek na Svíčkové párty v restauraci Havelák.

"Večírky úplně nevyhledávám, ale českou kuchyni mám moc rád, tak jsme s přítelkyní neodolali. Svíčková byla úžasná," dodal Nosek. Ten momentálně hraje vedle divadla v seriálu Vyprávěj. V minulosti hrál ve filmech Rebelové, Román pro ženy či Účastníci zájezdu. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků