Gwen Stefani

Gwen Stefani Profimedia.cz

Buď nestárne, nebo ji zakonzervovali. Fanoušci nechápou vzhled zpěvačky, která oslavila 53. narozeniny

Zpěvačka kapely No Doubt oslavila začátkem října třiapadesáté narozeniny, a přestože jde o hudební hvězdu, ženu populární a veřejně známou, věk Gwen Stefani (53) mnoho fanoušků zaskočil.

Lidé Gwen hromadně gratulují a hojně komentují, jak dobře vypadá. „Gwen Stefani buď nestárne, nebo ji zakonzervovali,“ napsal jeden z fandů. Další vyjevil přání, že chce stárnout stejně jako Gwen, třetí pak dodává, že zpěvačka se od dob slavného hitu Hollaback Girl vůbec nezměnila.

Nejvíc sexy babička na světě: Gina má čtyři děti, jedno vnouče a tisíce fanoušků. Podívejte se proč

Téma svěžího vzhledu není pro Stefani nové, otázky na to, jak se udržuje fit, dostává pravidelně. V jedné z odpovědí zpěvačka uvedla, že mladou ji udržuje láska a zamilovanost, což jsou témata, která často reflektuje i ve své tvorbě. „A to je můj facelift,“ uvedla „nestárnoucí“ Gwen.

Konkrétněji pak pro Forbes řekla, že v péči o pleť vyznává jednoduchost a pravidelnost. „Má ranní rutina zahrnuje modlitbu, čištění zubů a hydrataci pleti. Občas si dopřeji masáž obličeje, abych se zbavila otoků. Večer se odlíčím a namažu se hydratačním krémem,“ popsala prověřenou péči.

Gwen Stefani v klipu Hollaback Girl z roku 2005

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků