Princezna Catherine při návštěvě porodnice v Surrey

Princezna Catherine při návštěvě porodnice v Surrey Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Princezna Kate odložila smuteční černou a oslnila jako žluťásek v kouzelných šatech za šest tisíc

Princezna z Walesu (41) se opět naplno vrhla do povinností, které jsou nedílnou součástí jejího královského postavení, a tak poté, co v průběhu září absolvovala řadu pietních aktů především v černé barvě, přišla po více než třech týdnech na řadu barva jiná. A hned pořádně výrazná!

Překrásné šaty se skládanou sukní v midi délce doplňovalo hned několik krásných detailů, jako byl pásek s kovovou sponou, nabírané rukávy, netradičně střižený výstřih do V i záševky v oblasti hrudníku, které zdůraznily princezninu postavu.

Princeznu Kate nevybíravě kritizuje královský fotograf. Co provedla?

Hořčicově žlutý model britské značky Karen Millen, který Kate zvolila při návštěvě porodnice všeobecné nemocnice Royal Surrey County Hospital, doplnila o tmavomodré lodičky na vysokých jehlách sladěné s psaníčkem. Model vyjde na 219 liber (6130 korun) a už nyní je jasné, že po vynesení princeznou nebude k sehnání.

Princezna Kate ukázala dětem zásnubní fotku. Zareagovaly s odzbrojující upřímností

Na jednotce, která letos získala ocenění od UNICEF a kde přijdou na svět až tři tisíce miminek ročně, se Kate setkala s porodními asistentkami a několika novopečenými maminkami i těhotnými ženami, kterým se jednotka rovněž věnuje a nabízí jim osvětu v oblasti kojení či vztahů mezi novorozenci a rodiči. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků