Russell a jeho tenisové odpoledne v Římě

Russell a jeho tenisové odpoledne v Římě Profimedia.cz

Gladiátor Russell Crowe (58) hrál tenis se svou o 27 let mladší kočkou. Po chvíli toho měl plné brýle

Hollywoodského herce Russella Crowa (58), který se nesmazatelně zapsal do pamětí všech filmových nadšenců rolí nezdolného Gladiátora, byste v posledních dnech mohli potkat v Římě, kam zavítal i se svou půvabnou a o mnoho mladší přítelkyní Britney Theriot.

S blond kráskou, která je o celých sedmadvacet let mladší, herec randí už dva roky, a jak je vidět, snaží se s ní udržet krok. Naposledy byli spatřeni v ulicích italské metropole na elektrických skútrech, kde si užili sportovní odpoledne. Dorazili totiž na tenisový kurt, kde si s ochrankou zahráli tenis. A zatímco Britney vypadala, že jí sport rozhodně nebude cizí, Russell se na kurtu trochu trápil.

Raperka, kterou vyhodil Russell Crowe z pokoje, nyní vydala nový singl s ‚nahým‘ přebalem

Ke komfortu ve slunečném počasí asi nepřispěla ani teplá mikina, kterou měl na sobě, zatímco jeho partnerka, známá z filmu Zlomené město, v němž si zahrála mimo jiné i s Crowem, si užívala hru jen v tílku a šortkách.

Roli Gladiátora by mu už možná nedali, ale se ženskými to pořád umí: Russell Crowe (56) sbalil o 26 let mladší blondýnku

Novozélandský rodák, jenž za ztvárnění Gladiátora získal v roce 2000 i Oscara, si v minulosti prožil bouřlivý vztah s australskou zpěvačkou Danielle Spencer, s níž se seznámil v roce 1989 při spolupráci na snímku The Crossing. Crowe ovšem tu a tam podlehl některé se svých krásných kolegyň, a tak například v roce 2000 prožil románek s Meg Ryan, poté třeba s Heather Graham, Petou Wilson, ale údajně i s Nicole Kidman neho Jennifer Connelly.

V roce 2001 se však s Danielle usmířili a po dalších dvou letech byla veselka. Mají spolu dva syny Charlese (18) a Tennysona (16). Jejich odloučení přišlo v roce 2012, definitivně rozvedeni byli o šest let později. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků