Jitka Boho

Jitka Boho Herminapress

Jitka Boho je dvojnásobnou maminkou: Byla to makačka, ale zvládli jsme to, okomentovala narození syna

Bývalá královna krásy a zpěvačka Jitka Boho (31) se včera stala už dvojnásobnou maminkou. Na svět přivedla syna Tadeáše, kterého má se svým partnerem Tomášem Hřebíkem. Doma už se na sourozence těší i její dcera Rosalie (6), kterou má z manželství s bubeníkem Lukášem Boho.

"Jsi statečný, Tadeášku, protože to byla s tvými 3970 g makačka nejen pro maminku, ale i pro Tebe," napsala k fotce s děťátkem s poděkováním lékařům, kteří se o ně skvěle postarali.

Maminka i miminko jsou tak v pořádku. Boho ještě měsíc před porodem řešila stěhování do pražského bytu svého partnera Tomáše. Byt totiž musel projít rekonstrukcí a všechno se zařizovalo na poslední chvíli. Svatbu prý s přítelem zatím neplánují.

Poslední rozhovor před porodem: Jitka Boho se v 9. měsíci stěhuje. Proč se nechce podruhé vdávat?

„To ne, ale ani to není v plánu. Nejsou ani náznaky, že by mě chtěl v brzké době požádat o ruku, a já na tom nijak nelpím. Tím, že už mám za sebou rozvod, tak mám na manželství svůj názor. Hlavně abychom byli v pohodě, to, zda budeme sezdaní, je spíš hudba vzdálené budoucnosti,“ řekla nedávno Super.cz.

Tohle je vzkaz Jitky Boho haterům, kteří kritizovali, že ukazuje těhotenské bříško. Vyfotila se v 8. měsíci v bikinách

Boho na svého partnera pěje jen samé ódy. „Tomáš mi hrozně připomíná mého taťku, takže nějaký povahový rysy mi přijdou dost podobný. A myslím si, že to bude s dětmi umět. Rozumí si s Rosálkou, mají moc hezký vztah. A není to takový hrotitel, abych tak řekla, že by něco moc prožíval,“ dodala Boho. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků