Rihanna vystoupí na příštím SuperBowlu.

Rihanna vystoupí na příštím SuperBowlu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Čerstvá maminka Rihanna šla nakupovat v pidi šortkách a přiznala trému: Čeká ji nejprestižnější vystoupení roku!

Teprve před pár dny vyšlo najevo, kdo se příští rok v únoru postará o pobavení více než stovky milionů televizních diváků během poločasu SuperBowlu a nebude to nikdo jiný než Rihanna (34)! Finále amerického fotbalu je nejsledovanější sportovní událostí roku a pro každého umělce je ctí být jeho součástí. Čerstvá maminka, která vychovává čtyřměsíčního syna s partnerem ASAP Rockym, přiznala, že je z toho nervózní…

Naposledy byla zpěvačka spatřena, když v úterý zašla do obchodu s potravinami Bristol Farms v Hollywoodu. Ležérně oděná zpěvačka vyrazila jen v pantoflích a na sobě měla šortky a oversize mikinu s podobiznou rappera DMX, který od čtrnácti let bojoval se závislostí na kokainu a na následky předávkování také loni v dubnu zemřel.

Novopečená maminka Rihanna vyrazila s partnerem na rande: Průsvitné šaty si v oblasti hrudníku hlídala, ale neuhlídala

Přestože by se mohlo zdát, že profík jako je RiRi už snad ani netuší, co znamená mít trému, pravdou zůstává, že zpěvačka se v posledních letech věnovala spíš podnikání než hudbě.

Kromě několika spoluprací se známými módními značkami se sama angažovala v navrhování oblečení v rámci své značky Fenty, její spodní prádlo pro změnu dostalo název Savage X Fenty a kosmetický průmysl obohatila o značky Fenty Beauty a Fenty Skin.

Barbadoská diva se stala matkou: Rihanna porodila své první dítě

Není proto divu, že velký návrat po porodu, a rovnou v poločase SuperBowlu musí znervóznět i někoho, jako je jinak vždy sebejistá Rihanna… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků