Petr Janda a Marta Jandová

Petr Janda a Marta Jandová Profimedia.cz

Martu Jandovou v muzikálu Okno mé lásky nečekejte. Mrzí mě to, ale musela jsem říct ne, přiznala zpěvačka

Už 3. listopadu nás čeká premiéra muzikálu Okno mé lásky v pražském Divadle Broadway, který je inspirován hity Petra Jandy (81) a skupiny Olympic. Sám rocker se nemůže slavnostního dne dočkat. Má to ale jeden malý háček. V představení bohužel neuvidíme jeho dceru Martu Jandovou (49), která, jak sama o sobě říká, je největší fanouškem této legendární skupiny.

Rocker Petr Janda polykal slzy dojetí: Kolega ho překvapil způsobem, který nečekal

„O tomhle muzikálu jsem hodně přemýšlela a nabízelo se to, byl i malinký nátlak, jestli tam budu, ale mám teď spoustu natáčení, a hlavně ty budoucí termíny představení zasahují i do jarních prázdnin, a tam už máme s Maruškou plány, tak jsem řekla ne. Ale na druhou stranu mě to mrzí, chtěla jsem ukázat Marušce, jak divadlo funguje, teď to nevyšlo, ale ukážu jí to někdy příště,“svěřila se Marta Super.cz.

Všechno je zase vyvážené: Marta Jandová prožívá radostné období

Premiéru si ale rozhodně nenechá ujít. „Já mám ráda premiéry, a navíc tam hraje hodně mých kamarádů. Jsou to písničky mého táty, takže se těším, až pak po představení všichni přijdou do baru a připijeme si a dáme si s kamarády vínko,“ dodala talentovaná Marta Jandová. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků