Katy Perry s modelem Baptiste Giabiconi a návrhářem Karlem Lagerfeldem.

Katy Perry s modelem Baptiste Giabiconi a návrhářem Karlem Lagerfeldem. Profimedia.cz

Katy Perry už po rozvodu netruchlí, údajně sbalila nejlépe placeného modela světa!

Od rozvodu Katy Perry (35) a komika Russella Branda (36) uběhlo jen pár týdnů a zpěvačka je již spojována s novým mužem - teprve dvaadvacetiletým francouzským modelem Baptiste Giabiconi. Přestože se oba znají jen několik dní, jelikož k jejich seznámení došlo během módní přehlídky Chanel konané v Paříži během tamního Týdne módy, média už nejspíš vše prokoukla. Dvojice seděla vedle sebe a vzájemné porozumění z přehlídky se prý přeneslo i na následnou večeři, objetí, držení za ruce a věnování květin...

Giabiconi, který je v současnosti tváří značek Chanel, Fendi a Karl Lagerfeld, byl po dobu dvou let rovněž nejlépe placeným modelem na světě. Snědý Francouz rovněž pracoval na kampaních například s Kate Moss a zařadil se mezi prestižní žebříček hodnotící ikony mezi modely, kde již obsadil desátou pozici. Podle Karla Lagerfelda je Giabiconi mužská verze Gisele Bundchen - štíhlý, ale s atletickou postavou, dobrý s oblečením a výborný bez oblečení.

Bude moci tvrzení slavného návrháře potvrdit i Katy Perry, nebo se jedná jen o výmysl novinářů, kteří se snaží slavné zpěvačce ‚dohodit‘ nového muže? 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků