Bára Basiková Super.cz

Wow! Bára Basiková se ukázala ve společnosti s novým účesem: Zpěvačka je k nepoznání

Když Bára Basiková (59) vešla do dveří kavárny, ve které zrovna probíhal křest nové knížky Bořka Slezáčka s názvem Kéž bys tu byla, v prvních chvílích skoro nikdo nepoznal, že se jedná o oblíbenou zpěvačku. S novým účesem razantně změnila svou vizáž. Tuto změnu ale bere sama Bára velmi skromně.

Bára Basiková se pořádně odvázala: Předvedla zadek v krajkových kalhotkách a punčochách jako Madonna

Cítím se dobře, já mám změnu každou chvíli, nevím, proč se tomu tak všichni diví. Nic tak velkého se nestalo,“ řekla Super.cz. Jak sama přiznala, na hlavě už měla snad všechny druhy účesů. „Ofinu jsem nosila, číro, ježka, všechno už jsem nosila,“ vyjmenovala.

Bára je velkou čtenářkou, proto byla ráda, že se může stát kmotrou zmiňované knihy. „Celý život strašně ráda čtu. Největší problém je stále kupovat knihovny, ale čas od času udělám čistku a knihy rozdám.“

Zamilovaná Bára Basiková promluvila o své nové lásce. Jak se dali dohromady a v čem jsou si podobní?

Zpěvačka má navíc v těchto dnech další důvod k radosti, plní si sama velký sen. „Připravuji první muzikálové album, vyjde začátkem prosince, moc se těším. V muzikálech zpívám od roku 1994, a až teď připravuji takovéto album. Jsem ráda, že jsem si mohla zazpívat písničky, které nemám běžně v repertoáru,“ dodala Basiková. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků