Olivia Cooke

Olivia Cooke Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle ji z Rodu Draka neznáte: Seriálová hvězda překvapila fanoušky v krajkách a síťovině

Herečka Olivia Cooke (28) se stala novou ambasadorkou značky Savage x Fenty zpěvačky Rihanny. Že vám její jméno nic moc neříká? Pak ji nejspíš znáte hlavně jako královnu Alicent Hightower z Rodu Draka. V roli se objevuje od pátého dílu populárního seriálu HBO, tak, jak ji uvidíte v kampani na prádlo, se v něm ovšem ještě nepředvedla.

Vidět ji lze v černém krajkovém prádle, síťovině, ale i dalších neméně sexy modelech. „Skvěle padnoucí královně. Krajka a kůže jako dělané pro železný trůn,“ naráží slogan kampaně na její nejznámější roli v prequelu Hry o trůny.

Myla nádobí v restauraci a teď ji zná celý svět: Princezna Rhaenyra z trháku Rod Draka je v civilu snad ještě krásnější

Kampaň byla zveřejněna jen dva dny poté, co Olivia promluvila o psychických problémech. Přiznala, že se během natáčení akčního filmu Ready Player One: Hra začíná z roku 2018 nervově zhroutila.

„Od 18 jsem se živila sama. Aniž bych to věděla, chyběl mi domov a měla jsem toho plné kecky,“ přiznala pro Observer Magazine.

Depresemi trpěla už při natáčení seriálu Batesův motel, který běžel v letech 2013-2017. Nezbývá než doufat, že se problémy nevrátí po úspěchu Rodu Draka. Přestože je v branži už celou dekádu, slávu herečka zatím nevnímá.

Hra začíná: Znáte už tuto roztomilou brunetku? Kvůli dekoltu si možná nevšimnete očí, ale byla by to škoda

„Točím už 10 let a pracovala jsem na věcech, o kterých jsem si myslela a všichni mi tvrdili, že budou velké. Ale stále se mi daří žít víceméně v ústraní,“ pochvaluje si s tím, že z ní podle ní nikdy nebude žádná velká celebrita. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků