Komu to nejvíc slušelo?

Komu to nejvíc slušelo? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

15 modelů vzpomínkového koncertu na Ivetu Bartošovou: Oslnivé róby, hluboké výstřihy i odvážné mini

Tři roky čekání a čtyři odklady. Vzpomínkový koncert na Ivetu Bartošovou (✝48) si před svým uskutečněním prošel mnoha peripetiemi. V neděli večer se pražskou Lucernou konečně rozléhaly hity princezny českého popu a na pódiu nechyběla řada krásných umělkyň v okázalých modelech.

Slavnostní událost vzaly přítomné zpěvačky vážně a na vzpomínkový koncert se podle toho oblékly. Na jevišti se během tři hodiny trvajícího programu střídaly známé krásky, které působí nejenom v populární hudbě. Co se týče modelů, převládaly dlouhé večerní róby, několik účinkujících sáhlo také po sexy mini či modelech s odvážným dekoltem.

Přes léto zhubla 5 kilo a vypadá skvěle: Operní diva oslnila v blyštivé róbě a diamantech za 3,5 milionu

Mezi ně patřila i zpěvačka Šárka Vaňková (35), která ve světle fialových šatech s nadupaným dekoltem jen zářila. „Šaty mám půjčené ze salonu v Hradci Králové, když je nějaká příležitost, tak si je tam ráda půjčuji,“ svěřila se Super.cz stříbrná SuperStar. V krásném modelu dorazila také Kamila Nývltová. "Šaty mám ze salonu, jsem moc spokojená, na dnešní událost jsem chtěla něco v princeznovském stylu, aby se to hodilo k písni Nekonečná, kterou zazpívám," řekla nám zpěvačka.

Odvážné mini na své vystoupení vynesla rusovláska Elis Mraz a svým modelem budila pozornost také zpěvačka Magda Malá. Ta ke krátké mini sukni a vysokým kozačkám zvolila rozhalené sako, ve kterém předvedla i podprsenku. Komu to během koncertu s názvem Ve jménu Ivety nejvíc slušelo, se podívejte v galerii. O nejpůvabnější dámě večera pak rozhodněte v naší anketě. 

Komu to nejvíc slušelo?

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků