Karel Frýd

Karel Frýd Michaela Feuereislová

Plyšák z Big Brothera ukázal svůj poklad: Takhle to potetovanému svalovci sluší s novorozenou dcerou

Hvězda první řady reality show Big Brother Karel Frýd (37) se pochlubil rodinnými fotografiemi, na nichž světu ukázal svoji novorozenou dceru. Emička přišla na svět v první půlce srpna, s partnerkou už má Karel tříletého Kubíka.

"Pro někoho to je možná trapný, ale já jsem fakt děsně šťastnej," řekl Super.cz Karel, který se živí jako fitness trenér v Praze.

Plyšák z Big Brothera Karel Frýd se stal podruhé otcem. Na svět přivítal roztomilou dcerku

"Společné focení byla zábava. Na tyhle fotky budu jednou koukat, až budu starej, protože děti tak rychle rostou. Člověk mrkne a je další rok pryč," říká.

Malá Ema je poklad a rodiče skoro vůbec nezlobí. "Je to zlatý miminko, Kubík o ni pečuje a já doufám, že to bude ten velkej brácha, který bude Emu navždy chránit," rozplývá se dvojnásobný tatínek.

Po deseti letech úplně nahý: Plyšák z Big Brothera si nechal ke třicetinám nafotit hodně odvážné snímky

Další přírůstek ale zatím s partnerkou neplánují. "Nikdy neříkej nikdy, ale dvě děti jsme si přáli a máme je, takže myslím, že dobrý," říká se smíchem Karel.

A jak to bude se svatbou? Bude z Karlovy snoubenky Lenka brzy paní Frýdová. "Svatbu jsme zatím nestihli, protože mezitím přivedla na svět dvě děti, přestěhovali jsme se do nového domu, a tak až se dokončí vše kolem domu, bude na programu snad konečně ta svatba," prozradil Super.cz. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků