Cressida Bonas

Cressida Bonas Foto: JAMESY/GOTCHA IMAGES / Gotcha Images / Profimedia

Vzpomínáte na blond bývalku prince Harryho? Křehká baletka (33) čeká první miminko

Třiatřicetiletá Cressica Bonas, která se dostala do povědomí v době, kdy tvořila pár s princem Harrym (38), se stane poprvé maminkou. A soudě podle fotografií pořízených tento týden paparazzi v ulicích Londýna, stane se tak nejspíš už docela brzy!

Vzpomínáte na dvě velké lásky prince Harryho před Meghan? Takhle dnes vypadají Chelsy a Cressida

Herečka, tanečnice a bývalá vystudovaná baletka randila s Harrym dva roky, než se v roce 2014 rozešli. Cressida údajně nesnášela dobře mediální tlak a zájem o její osobu, což bylo jedním z hlavních důvodů rozpadu vztahu. Harrymu prý tehdy zlomila srdce, ale i tak dokázali zůstat přáteli a ona dokonce nechyběla ani na princově svatbě s Meghan Markle.

Lady Tatiana Mountbatten je vdanou paní: S pořádným výstřihem na svatbu dorazila i ex prince Harryho

Bonas se před dvěma lety provdala za investora Harryho Wentwortha-Stanleyho, který má rovněž aristokratický původ. Jeho maminkou je markýza z Milford Haven Clare Mountbatten. I proto letos Cressida nechyběla na svatbě lady Tatiany Mountbaten, kam zvolila poměrně odvážnou halenku s výstřihem. Tehdy ještě požehnaný stav nebyl nikterak znát, ale nyní při venčení jejího milovaného pejska, se již bříško pod smaragdově zeleným kabátem rýsovalo krásně... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků