Pavel Vítek

Pavel Vítek Michaela Feuereislová

OBRAZEM: Obří narozeninový koncert Pavla Vítka (60): Desítky hostů, spousta převleků a krvavý pád zpěváka!

Opravdu ve velkém stylu pojal zpěvák Pavel Vítek (60) svůj narozeninový koncert ke kulatinám."Chtěl jsem, aby se hlavně všichni dobře bavili, bylo to uvolněné a veselé," řekl Super.cz Pavel, který vyprodal velký sál pražské Lucerny.

Na jevišti střídal jeden převlek za druhým, zazpíval své největší hity včetně těch, které ho proslavily jako Vůně tvý kůže a Má svůj den, ale zazpíval i společně s kolegy a kolegyněmi, kterých se v Lucerně sešly desítky. Na pódiu se tak objevila Monika Absolonová (46), Adéla Gondíková (49), Daniel Hůlka (54), seskupení 4 Tenoři, s nímž Pavel vystupuje, ale i Josef Zíma (90), Vlasta Kahovcová, Vendula Pizingerová (50) nebo Veronika Žilková (61) v kroji.

Jak se udržuje v kondici? Běhá po karlštejnských kopcích, hrabe se v hlíně a vaří. Pavel Vítek se pochlubil zahradou a kuchyní

Publiku ovšem zatrnulo, když po jedné skladbě Pavel Vítek uklouzl a spadl. Naštěstí nešlo o nic vážného, i když mu z ruky crčela krev. Rychle se vzpamatoval a vrátil se na jeviště už s prsty olepenými náplastí. Večer pokračoval, jako by se nic nestalo až ke slavnostnímu závěru s obřím zlatým dortem.

Kdo všechno přišel Pavlovi popřát k jeho šedesátinám, se podívejte v naší bohaté fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků