Gigi Hadid v Paříži na přehlídce značky Chloé

Gigi Hadid v Paříži na přehlídce značky Chloé Foto: ČTK / DPA / Ik Aldama

Nejslavnější sestry v modelingu spolu na mole: Na jednu z nich má zálusk i DiCaprio. Prý už mu dala šanci!

V Paříži je týden módy v plném proudu a potrvá až do úterý. Nechybí na něm podle očekávání ani nejslavnější sesterské duo současnosti Gigi (27) a Bella Hadid (26). Poslední dobou se ovšem o první zmiňované mluví především v souvislosti s Leonardem DiCapriem (48), který o ni prý projevuje zájem navzdory skutečnosti, že už o dva roky ‚přetahuje‘ věkový limit, který do současnosti u svých partnerek oscarový herec nepřekročil.

Půvabná blondýnka, která se na přehlídkovém mole objevila vedle své mladší sestry v rámci představení kolekce na jaro a léto 2023 značky Chloé, je už navíc maminkou. S otcem její dvouleté dcerky Khai Zaynem Malikem jí to ale nevyšlo a ona je od té doby bez partnera. Rozchod jí dal psychicky zabrat, a tak není divu, že slavnému herci, který se navíc prozatím neprojevil zrovna jako rodinný typ, neskákala hned do náruče.

Leo DiCaprio prý chce randit se slavnou modelkou, které je už 27 a má dítě. Ona ale nemá zájem!

Před dvěma týdny si ale na večírku očividně měli co říct, a tak se nechme překvapit, zda dá nakonec Gigi novému vztahu šanci. Podle některých zdrojů by to spolu už dokonce měli zkoušet... Leo se v létě po pěti letech rozešel s přítelkyní Camillou Morrone, takže by teoreticky jejich lásce nikdo nestál v cestě.

S modelkami jejího věku už většinou nerandí: Leo DiCaprio se měl na večírku k Gigi Hadid

Pro oba by se jednalo o novou zkušenost. Leo po svém boku nikdy neměl maminku s dítětem a Gigi vždy randila se svými vrstevníky. Před Zaynem to byli zpěváci Cody Simpson a Joe Jonas nebo model Tyler Cameron. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků