Greta Slezáková je novou tváří kampaně návrhářky Ivany Mentlové.

Greta Slezáková je novou tváří kampaně návrhářky Ivany Mentlové. Foto: Matúš Tóth

To budete koukat: Tahle světově proslulá kráska nahradila v kampani Miss World Kuchařovou

Taťána Kuchařová (32) přišla o luxusní kampaň. Novou kolekci přední české návrhářky Ivany Mentlové nafotila topmodelka Greta Slezáková. Kuchařová byla tváří tří předchozích kampaní. Že by přišla krásná Miss World o další prestižní kšeft?

"Moje spolupráce s Taťánou pokračuje. Nemáme spolu žádný problém. V současnosti je ale Táňa zaneprázdněna v zahraničí. Proto jsem si jako tvář kampaně pro kolekci jaro/léto 2012 vybrala Gretu Slezákovou," řekla Super.cz Mentlová.

„Gretu si pamatuji ještě z dob, kdy působila v Česku. Má dokonalé rysy, je ztělesněním stylu, který navrhuji. Momentálně si užívá svých mateřských povinností, proto si velmi vážím toho, že moji nabídku přijala," vysvětluje.

Greta Slezáková patří v zahraničí mezi nejúspěšnější české modelky. Čtyři roky působila v New Yorku, nyní devátým rokem v Paříži. Nafotila titulní strany a editorialy zahraničních edicí Elle, Madame Figaro, Vogue, Harper's Bazaar, Marie Claire, Glamour. Stala se tváří reklamních kampaní parfémů Christian Dior a Salvatore Ferragamo, produktů světově proslulých značek Chanel, Guerlain, Vichy, L'Oréal, Palmer's, Chantelle, Anna Sui, Lee a mnoha dalších.

„Nabídka od Ivany Mentlové mě potěšila, s radostí jsem ji přijala, již v minulosti mě její modely zaujaly,“ líčí modelka. „Ivana tvoří nadčasovou módu s nádechem rock 'n' rollu, která je mi velice blízká. V kolekci opravdu není nic, co bych sama nenosila,“ říká o spolupráci nadšeně Greta.

Focení kampaně se ujal Matúš Tóth, make-up a vlasový styling vytvořila Ivana Tokárska, což si pochvaluje i Greta. „Jsem ráda, že jsem po čase zase mohla pracovat v Čechách a navíc s jedním z nejlepších zdejších fotografů," dodala modelka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků