Elis Mraz Super.cz

Talentovaná zpěvačka Elis Mraz: Promluvila o těžkých momentech a odchodu svého dědečka

Majitelka charismatického hlasu Elis Mraz (28) naprosto zbožňuje anglickou kulturu. Sama vyniká perfektní angličtinou a leckdo by při poslechu její hudby nehádal, že je rodilá Češka. V červnu se usměvavá hudebnice vydala do Londýna, kdy dnes již zesnulá britská panovnice Alžběta II (✝96). slavila 70 let na trůnu.

„Bylo úžasné, že to stihla, protože 96 let, co si budeme povídat. Dožila se oslav, věděla, že ji mají lidé rádi. Slavilo se na ulicích, mezi domy, paneláky to bylo uzavřené, auta tam nesměla, lidi grilovali, měli vlajky, královnu a slavili tu její vládu a její život. Je to hezké, že se stihla tahle oslava a lidé se s ní i krásně rozloučili,“ zavzpomínala Elis pro Super.cz.

Takhle sexy ještě nikdy nebyla: S tímhle songem bojuje Elis Mraz o účast na Eurovizi

Když ale 8.září svět obletěla smutná zpráva, že panovnice zesnula, byla Elis o to více šokována, navíc ji to připomnělo ránu, kterou si sama letos prožila.

„Je to konec jedné historické události, vždy jsem si říkala, že když zemře královna, tak už nebude nic jako dřív. Mně nedávno odešel dědeček a člověk se s tím musí naučit žít a smířit se s tím, že lidé přichází a odchází a takový život je.“

Elis Mraz prozradila, proč se stáhla z veřejného života. Přišla o milovaného člověka

Zpěvačka jinak aktuálně pracuje na nových písní, a dokonce ji čeká studium. „Byla jsem v Dubai, vrátila jsem se, jsem ráda, že jsem doma, člověk cestuje a zjistí, že doma je nejkrásněji. Teď se připravuji na vysokou na příští rok, tak teď si kupuju strašně moc kurzů, jinak natáčím dětský pořad a skládám hudbu pro sebe a pro ostatní,“ dodala Elis Mraz. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků