Zlato omlazuje: Jak pomůže vaší pleti?

Zlato vás zkrášlí nejen v podobě šperků. Umí také omladit. Ve spojení s kyselinou hyaluronovou vyhlazuje vrásky, zpevňuje pleť a obnovuje povislé kontury. A to vše potvrzují klinické studie.
Zlato společně s nanotechnologií omlazuje pleť.

Zlato společně s nanotechnologií omlazuje pleť. Foto: Annabrandejs.cz

Nevracejme se do minulosti, kdy starobylá egyptská honorace i Francouzsky v 16. století s gustem popíjely chlorid zlatý v domnění, že jim zaručí věčné mládí... Pro omlazení pleti stačí zlato používat ve funkční kosmetice. Jen běžný žlutý kov nicméně nestačí. Seznamte se s nanočásticemi zlata s oligomery kyseliny hyaluronové od Endor Technologies.

Nanotechnologie, co opravdu funguje

Nanočástice zlata, na které jsou navázány stovky molekul kyseliny hyaluronové, v kosmetice Endor nepůsobí na povrchu kůže, ale v jejích hlubších vrstvách, a právě v tom tkví tajemství úspěchu.

Během 28 dní zapůsobí nanočástice na kožní buňky tak, že se výrazně zvýší množství kolagenu, elastinu a vnitřní kyseliny hyaluronové. Pleť je díky tomu lépe hydratovaná, jemná a zpevněná.

Hlavní je protivráskový účinek – vrásky jsou vypnuté, vyhlazené a pleť omlazená už za jediný měsíc, jak dokládají klinické studie. Nepotřebujete hromadu produktů, pro účinek, kterého si všimne i vaše okolí, stačí sérum Endor Technologies.

Nanotechnologie v produktech Endor obsahuje zlato.

FOTO: Annabrandejs.cz

Potvrzeno studiemi:

-Vyhlazení vrásek o 25 %
-Zjemnění pleti o 27 %
-Zvýšení hydratace o 15 %

Shrnutí dvojitě slepé klinické studie potvrzené placebem, doba trvání: 28 dní

Zlato proti celulitidě

Speciálně upravené zlato s kyselinou hyaluronovou funguje dokonce na „pomerančovou kůži“. Ta vzniká, když z podkoží směrem k povrchu kůže vystupují zvětšené tukové buňky a zadržená lymfa.

Pokud je svrchní vrstva kůže povolená, objevují se nehezké ďolíčky, pokud se ale pleť zpevní, dochází k vyhlazení celulitidy a zlepšení vzhledu problémových partií.

Zpevnit pleť pomohou nanočástice zlata v tělovém krému Endor Technologies. Pro viditelný efekt stačí jeden měsíc pravidelné aplikace krému ráno a večer. A funguje dokonce i proti striím. Investovat do zlata se prostě vyplatí! 


Časová osa článků