Kylie Jenner vzala do Paříže svou kamarádku Anastasiu.

Kylie Jenner vzala do Paříže svou kamarádku Anastasiu. Foto: TheRealSPW/ MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Kylie Jenner umí po dvou dětech vystrčit drápky: V sexy mini měla figuru úplně stejnou jako její ‚velká ségra‘ Kim

Téměř všechny krásky z klanu Kardashian-Jenner jsou už maminkami, ale jejich mimořádně sexy modely tomu většinou moc nenasvědčují. Nejmladší z nich Kylie Jenner (25) se však poslední dobou držela spíš zpátky, a to nejen v oblasti odívání. V tomto směru pochopitelně vede na celé čáře Kim Kardashian (42), ale Kylie tentokrát rozhodně nezůstala v jejím stínu.

Zatímco Kim před pár dny oslňovala na týdnu módy v Miláně, kde představila svou spolupráci s návrhářským duem Dolce & Gabbana a vzala s sebou i nejstarší dceru North, které se zřejmě ve velkém světě módy a blesků fotoaparátů docela zalíbilo, Kylie vyrazila pro změnu na týden módy do Paříže. Společnost jí ovšem dělala její nejlepší kamarádka Anastasia Karanikolaou, známější pouze jako Stassie.

Miliardářská oslava narozenin. Podívejte se, co Kylie Jenner (25) dostala od mámy Kris. Luxusní je i cena dárku

Ani ta nenechala zahanbit, a především večer, kdy se dámy společně vydaly do restaurace, zvolila model složený prakticky pouze z kalhotek, korzetu a síťoviny, která nezakrývala téměř nic. Kylie byla pro změnu odvážnější během přehlídky značky Balmain, kam zvolila rafinovaně uháčkované bílé minišaty zdůrazňující její ženské tvary.

Kim Kardashian vysekla poklonu slavné komičce (47), která se předvedla v prádle: Má ta nejlepší prsa, říká

V dalším bílém modelu oslnila ve středu při přehlídce na jaro a léto 2023 švédského módního domu Acne Studios. Na tuto příležitost oblékla upnutou bílou róbu s pelerínou, kterou doplnila o výrazné sluneční brýle z jejich dílny. Podobným brýlím se v minulosti říkalo mouchy nebo masařky, ale jak se zdá, zřejmě mají šanci stát se hitem příštího roku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků