Anna Slováčková

Anna Slováčková promluvila o zbytečných konfliktech s rodinou: Tohle mě opravdu nas…, svěřila se

Čím dál méně ze soukromí ukazuje na sociálních sítích zpěvačka Anna Slováčková (27). Už brzy se dozvíme jen to, co zrovna uvařila a jak se mají její kočky. Pouštět se do "větších akcí" se jí nevyplácí, jak se svěřila Super.cz.

"Ukazuju, jak se zrovna cítím a poslední dobou i reálné stavy nálad. Když mám deprese a splíny, nemám problém o tom mluvit. Myslím si, že v téhle době je dobré, když člověk vidí, že v tom není sám. Ráda se podělím o své špíčky, ale na druhou stranu tam nepotřebuju rvát nějaké nahé fotky. Patří to někomu, s kým budu žít, a ne světu," míní Anička. "Naopak neukazuju přátele nebo potenciální partnery, protože to je tak soukromá věc, že do toho nikomu nic není," domnívá se.

Anička Slováčková šla opět do plavek: Předvedla figuru zezadu a komplimenty se jen hrnuly

Na sociálních sítích se snažila uvádět na pravou míru i některé informace, které o ní a její rodině vycházely v médiích. Naposledy o tom, jak to vlastně bylo, když se její rodiče Dáda Patrasová (66) a Felix Slováček (79) byli podívat na premiéru muzikálu Alenka v říši divů, kde hrála hlavní roli, a pak se s nimi nesešla po představení. Vysvětlovala, že mj. trávila dlouhou dobu v šatně, aby se odlíčila, převlékla a osprchovala. A bylo to vlastně zbytečné.

Patrasová a Slováček spolu jako dvě hrdičky: Co manžele po Felixově řádění dalo dohromady?

"Tohle mě, s prominutím, nas... Že nepadla zmínka o premiéře, budiž, ale nebyla tam ani řádka pravdy," svěřila se ke spekulacím o důvodech, že se nechtěla sejít s matkou, Anička. "Byl to prakticky žalovatelný bullshit. A já to pak za to schytávala ze všech stran a cítila to jako křivdu. A hlavně i od těch blízkých, a velmi blízkých, kteří si mysleli, že jsem ty informace poskytla já. Někdo zasahuje do mého vztahu s mámou a neprávem a falešně způsobuje konflikty, což mi přijde nechutné," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků