Aneta Vignerová Super.cz

Zrazená Aneta Vignerová se ukázala po delší době ve společnosti. Z nejhoršího se oklepala a je šťastná

Modelka Aneta Vignerová (35) má za sebou chvíle, jaké asi nechce zažít žádná žena. Její partner Petr Kolečko (38), se kterým má syna Jiříka, opustil rodinu kvůli herečce Denise Nesvačilové (31), se kterou se poprvé jako pár ukázali na premiéře Biografu láska.

Vignerová poprvé promluvila o rozchodu se scenáristou Kolečkem a jeho novém vztahu: Byla to kudla do zad!

Aneta dorazila na akci lékařského centra na Bulovce a rozpovídala se o plastických operacích, ale i o tom, jak se jí aktuálně daří. Pokud čekáte, že je modelka jedna plastika za druhou, budete zklamaní, takhle krásná je od přírody. "Nemám na sobě žádný zákrok, jsem tedy zastáncem přirozeného stárnutí. Jsem se svým tělem zatím spokojená," prozradila Super.cz.

Zároveň ale nevylučuje, že by někdy nějakou úpravu podstoupila. "Třeba to jednou bude potřeba," míní modelka, která se ovšem více zajímá například o infuze vitaminu C než o plastické operace. Aneta je milovnice přirozenosti, a tak ji nikdy nijak výrazně netrápily komplexy. "Asi jsem měla období nějaký puberty, kdy jsem chtěla větší prsa. To bylo asi tak všechno a brzy mě to opustilo, protože si myslím, že přirozenost je výhra," prohlašuje.

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko poprvé ve společnosti: Zrzka prolomila bariéru mlčení o jejich vztahu

Ačkoli zrovna neprožívá lehké období, dobrá nálada ji neopouští a radost jí dělá především její syn Jiřík. Na otázku, zda je šťastná, měla kráska jasnou odpověď! "Jsem šťastná," říká rozhodně a není snad nikdo, kdo by jí to nepřál. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků