Známá Belgičanka na přehlídce Burberry v Londýně

Známá Belgičanka na přehlídce Burberry v Londýně Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Bývalý andílek Victoria’s Secret se ztrácí před očima. Je s podivem, že ji takové nožičky vůbec unesou

Dvaatřicetiletá rodačka z Bruselu Stella Maxwell vždy patřila mezi nejútlejší modelky a andílky Victoria’s Secret. Během právě probíhajícího týdne módy v Londýně, kde modelka jejího formátu nemůže chybět, se ale zdá, jako by ručička na váze spadla ještě o pár kilogramů níž.

Společně s kamarádkou Irinou Shayk, ale také třeba s Naomi Campbell, se Stella stala součástí pondělní přehlídky značky Burberry na nastávající jaro a léto, kde se představila například v bílém hedvábném negližé s krajkami, které odhalovalo její velice útlé tělo.

Práce snů: Pánové se mohli přetrhnout, aby mohli balit slavné modelky v bikinách do ručníku

Ještě o něco drobnějším dojmem však působila večer, kdy se s Irinou vydaly do nočního podniku 22 London, kde probíhala párty stejné značky. V bílých šatičkách se širokou sukní se zdálo, jako by se její nožky měly každou chvíli zlomit jako párátka.

Že by se k sobě vrátili? Kočka Irina Shayk vyrazila na dovolenou s ex Bradleym Cooperem. Takhle jim to sekne v plavkách

V souvislosti s Irinou se momentálně rovněž mluví o jejím opětovném setkání s rapperem Kanyem Westem, s nímž měla mít v minulosti aférku. Dvojice si prý během párty náramně rozuměla a hodně se spolu nasmála. Nedávno se přitom začalo spekulovat o modelčině návratu k Bradleymu Cooperovi, s nímž má své jediné dítě – pětiletou dceru Leu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků