Theo Crompton je zjevně fanouškem princezny z Walesu.

Theo Crompton je zjevně fanouškem princezny z Walesu. Foto: Paul Ellis/WPA Pool / Shutterstock Editorial / Profimedia

Čtyřletý chlapec nedokázal skrýt nadšení při setkání s princeznou Kate: Jeho roztomilá reakce baví Brity

Princ (40) a princezna (41) z Walesu se vrátili k pracovním povinnostem. V úterý navštívili město na velšském ostrově Anglesey, kde se Kate setkala se čtyřletým chlapcem jménem Theo Crompton. Ten princezně přinesl kytici a rozhodně neskrýval nadšení ze setkání.

Budoucí královský pár si k chlapci přidřepl a popovídal si s ním. Doma ostatně mají stejně starého synka Louise, a tak nejspíš vědí, co dítě v tomto věku zajímá.

Kromě něj se v místní záchranné stanici RNLI Lifeboat station setkali s místními záchranáři a dobrovolníky. Jedná se o jednu z nejstarších záchranných stanic na velšském pobřeží a obdržela v průběhu let už přes 70 ocenění za statečnost.

Hlavně mě neztrapni, tati! Princ Louis v první školní den opět odrovnal fanoušky

Dále na pobřeží navštívili místní maloobchodníky a charitativní organizace nebo místní kostel sv. Tomáše, kde dobrovolníci zajišťují jídlo a další potřeby pro lidi v nouzi. Před kostelem se také potkali s nadšenými davy, které je vřele vítaly.

Jde o první závazky, které pár plní po smrti královny Alžběty II. Minulý týden, v období smutku, byli pouze poděkovat těm, kdo se podíleli na organizaci pohřbu Jejího Veličenstva. Jejich starší děti George a Charlotte se k nim tentokrát nepřipojily, neboť byly ve škole. Dá se nicméně předpokládat, že se ve Walesu Kate s Williamem budou nyní objevovat častěji. Koneckonců jsou z nich teď princ a princezna z Walesu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků