Natálie Kočendová v bílém sexy modelu spolu s Andreou Kalousovou

Natálie Kočendová v bílém sexy modelu spolu s Andreou Kalousovou

Už se vidí jako nevěsta? Natálie Kočendová před odletem na Love Island nafotila sexy snímky v bílých šatech

Byla by nádherná, a hlavně sexy nevěsta. Natálie Kočendová ještě před odletem na Kanárské ostrovy, kde vstoupila do reality show Love Island jako tzv. bombshell, nafotila parádně žhavé snímky v bílých šatech.

Vdávat se ostatně měla, na jaře ji nyní už expřítel Lukáš Vlačuha, známý jako Laky Royal, požádal o ruku. V červnu ale pár místo svatby ohlásil rozchod. A Natálka nyní hledá svého pana Božského právě prostřednictvím seznamovacího pořadu ve vile na Gran Canarii. Tam ji případní nápadníci ovšem vidí zejména v bikinách a plážových outfitech.

Zásnuby a za dva týdny rozchod: Vítězka světové soutěže krásy je už půl roku single

Bílé šaty, do nichž ji návrhářka Liliana Augustinová oblékla v kontrastu s dalšími modelkami, Andreou Kalousovou (26), Karolínou Kokešovou (26) a Nikolou Buranskou (30), které dostaly přiděleny barevné a černé kousky, jí opravdu seknou. Svatbu ale v nejbližší době neplánuje, i když Love Island může zamíchat jejími plány. "Žádný muž po mém boku není a nějakou dobu určitě ani nebude. Ráda bych se soustředila na práci, kariéru v modelingu. A v budoucnu až rodina," tvrdila Super.cz ještě před odletem. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků