Helena se stala tváří značky Coco De Mer a její nejnovější Icons kolekce.

Helena se stala tváří značky Coco De Mer a její nejnovější Icons kolekce. Profimedia.cz

Ikona modelingu Helena Christensen (53) má tělo jako ve dvaceti! Předvedla ho v celé parádě v prádle

Jedna z nejslavnějších supermodelek 90. let Helena Christensen se ve svých třiapadesáti stala hvězdou nové módní kolekce. A ne jen tak ledajaké. Před objektiv se postavila rovnou v hodně odvážných variacích spodního prádla. Značka Coco de Mer si ji totiž vybrala do své poslední kolekce Icons.

A dánská kráska dokázala, že ikonou v tomto oboru opravdu je, a to i po třech dekádách od dob největší slávy. Přestože se poslední roky uchylovala spíš do role fotografky, jak je vidět, práci na druhé straně rozhodně nezapomněla a sexy pózy má stále v malíku.

Už v tom jede i božská Helena: Takhle se v plavkách otužuje slavná topmodelka (52) z devadesátek

Společně s Lindou Evangelistou, Christy Turlington, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Elle Macpherson a Claudiou Schiffer patřila mezi ‚skvostnou sedmičku‘, která byla svého času tak slavná, že stačilo říct pouze jejich křestní jméno a všichni věděli, o kom je řeč, jak v roce 1996 trefně poznamenal Frank DeCaro z New York Times.

Triumfální návrat: Linda Evangelista po ‚znetvoření‘ poprvé po 15 letech na přehlídkovém mole a vypadala božsky!

Helena se tak v kampani objevuje pouhé dva týdny po grandiózním návratu své kolegyně Lindy Evangelisty, které se vydařil comeback na newyorském týdnu módy. Linda se objevila na přehlídkovém mole poprvé po patnácti letech. Konečně se psychicky přenesla přes nevydařený kosmetický zákrok, který ji údajně nevratně změnil a znetvořil. Na přehlídce Fendi však vypadala fantasticky a dočkala se nekonečného aplausu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků