Čestmír Mázl se vrací do děje Ordinace v růžové zahradě. TV Nova

Zarostlý, potlučený a plný traumat. Diváky Ordinace rozdělil návrat „zastřeleného“ Mázla Petra Rychlého

Do Ordinace v růžové zahradě se vrací jedna z hlavních postav seriálu, doktor Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého (57). Toho scenáristé nechali postřelit drogovým kartelem v Mexiku, kam odjel na humanitární misi, aby se následně ukázalo, že útok Mázl přežil. Nyní se vrací zpět.

Zatímco herec byl za okořenění své role rád, diváci seriálu se neshodnou. Jedni počínání scenáristů označují za trapas, jiní jsou rádi, že se vrací jedna ze stálic kamenické nemocnice. Do děje seriálu se Rychlý alias Mázl už několikrát vrátil, vždy ale jako vidina své seriálové ženy Aleny (Michaela Badinková).

Jestli sejmou Česťu, končíme! Diváci Ordinace se bouří proti ohlášené smrti seriálové ikony Mázla

„Ne, tentokrát již není snem ani přeludem, střelbu v Mexiku přežil a několik měsíců tam byl jako lékař v zajetí nucen vykonávat mnohdy otřesné věci. Nikdo tedy nemůže čekat, že se do Kamenice vrátí starý známý Mázl, gynekolog, který dokáže vždycky pobavit a rozesmát. Postava prožila obrovské trauma, navíc se vrací k rodině, do níž přibyl nový muž, takže má, jak se říká, hodně naloženo,” popsal Rychlý.

„Jako herec jsem za tuto změnu v charakteru postavy vděčný, najednou přede mnou stojí zcela nové herecké výzvy,“ dodal k roli. Nové díly mohou diváci sledovat na Voyo. 

Co říkáte na návrat postavy Čestmíra Mázla do Ordinace?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků