Lukáš Adamec

Lukáš Adamec Michaela Feuereislová

Vítěz Česko Slovenské SuperStar se podruhé oženil: Lukáš Adamec řekl „ano“ překrásné zrzce

Velký den prožil slovenský zpěvák Lukáš Adamec (35), který se podruhé oženil. Své „ano“ řekl krásné zrzce Zuzaně, kterou médiím přiznal teprve v březnu loňského roku. Svatbu prozradili nejdříve hosté, kteří sdíleli na sociální sítě fotografie z veselky, později i ženich.

Nevěsta vypadala v bílých šatech a s věnečkem ve vlasech nádherně. Dvojice prožila svůj osudový den v hotelu ve Staré Lesné.

Osm let po vítězství v SuperStar neprožívá nejšťastnější období: Rozpad manželství ale zpěváka o úsměv nepřipravil

V roce 2018 zpěvák přiznal krach svého prvního manželství s Miriam, se kterou společně vychovávají dvě děti – syna Tea a dceru Leu.

„Když porovnám svůj život před narozením dětí a po něm, tak je to velká změna. Jsem si vědom, že mám za děti zodpovědnost, proto pracuji, kolik mohu. Měl jsem velký strach, jak to bude, jak to finančně zvládnu, ale to asi zná mnoho rodičů,“ řekl v rozhovoru pro Nový Čas Adamec, který o rozpadu manželství nechtěl moc mluvit.

Kluk, který v SuperStar porazil Gábinu Gunčíkovou? Vyhrál další soutěž, má malého syna a vypadá pořád stejně

Jedním z důvodů je ale i jeho velká časová vytíženost. „Určitě i to bude jeden z důvodů, kterých je však mnohem více,“ dodal zpěvák s tím, že dál se v rozvodu nechce pitvat. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků