Že by byl na obzoru nový hvězdný pár?

Že by byl na obzoru nový hvězdný pár? Foto: Super.cz/Profimedia

Tohle je opravdu úlovek! Khloé Kardashian se na večírku měla k herci z nejerotičtějšího trháku současnosti

Čerstvá dvojnásobná maminka Khloé Kardashian (38) si pořádně užívá života. Prostřední z klanu slavných sester rozvířila spekulace o románku s italským hřebcem Michelem Morronem. Ten se proslavil díky erotickým polským filmům 365 dní, které slaví úspěch právě díky scénám tak explicitním, že se diváci při jejich sledování červenají.

Kdepak 50 odstínů nebo Bridgertonovi: Z postelových scén nového netflixového trháku se budete červenat hodně dlouho

Sexy herec, který se doposud zdál být single, by tak byl docela úlovkem. S Khloé se k sobě měli na sobotní přehlídce Dolce & Gabbana v Miláně, kam Kardashian přijela podpořit sestru Kim, jež navázala se značkou spolupráci.

Morrone se ve svých Instastories pochlubil společným snímkem s Khloé. Tulili se na něm k sobě v zákulisí. Svět pak obletělo ještě video od fanoušků, na němž se k sobě dvojice tiskne pro změnu na tanečním parketu.

Michele byl v letech 2014-2018 ženatý s libanonskou umělkyní jménem Rouba Saadeh, se kterou má dva syny. Od uvedení prvního filmu z erotické série jeho sláva vystřelila do nebeských výšin, pyšnit se může mimo jiné spoluprací právě se značkou Dolce & Gabbana.

Sestry Kardashianovy se nijak netají, že jsou velkými fanynkami filmu 365 dní z roku 2020, který se už dočkal dvou pokračování. V první polovině roku uvedeného 365 dní: Tento den a 19. srpna uvedeného třetího dílu s názvem Dalších 365 dní.

Khloé Kardashian přivítala druhého potomka s nevěrným basketbalistou: Chlapečka jim porodila náhradní matka

Khloé má za sebou psychicky náročné období. Na sklonku loňského roku se provalilo, že z další nevěry jejího partnera Tristana Thompsona vzešel potomek. V té době už s ním čekala synka prostřednictvím náhradní matky. Ten přišel na svět v létě a Khloé na něj a starší dcerku True (4) bude nakonec sama. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků