Kazma

Kazma Herminapress

Kazma měl sbalit o 18 let mladší krásku z Like House. Jeho reakce?

Kazma (37) alias Kamil Bartošek oznámil rozchod s modelkou Andreou Kalousovou v listopadu 2021, od té doby byl tak trochu v ústraní a věnoval se především cestování po světě. Podle zdroje z okolí moderátora je ale nyní až po uši zamilovaný!

Po rozchodu s Kazmou poprvé promluvila o novém vztahu. Jak to teď má Andrea Kalousová v soukromí?

Mladičká Marie Rosecká, kterou můžete znát z reality show Like House, je devatenáctiletá influencerka, která ovládá sociální síť TikTok. Ještě v dubnu měla kráska přítele, se kterým tvrdili, že účast v reality show bude zkouška jejich vztahu.

Kazma je o téměř dvacet let starší než mladičká Marie, která v devatenácti letech podstoupila plastiku a nechala si zvětšit prsa. "Kazma je do ní blázen. Je pro ně těžké vztah tajit, protože už je společně vidělo dost lidí a na veřejnosti si nedávají zas takový pozor," prozradil zdroj z blízkého okolí Kazmy.

Kazma a krásná misska Kalousová oznámili po pěti letech rozchod. I tak na sebe pějí jen samé ódy

Samotný Kazma ale se drží známého "zatloukat, zatloukat, zatloukat". "Tyto spekulace se k nám již několikrát dostaly, ale nezakládají se na pravdě. Kazma se s Marií Roseckou zná, ale nejsou nic víc než dobří přátelé," napsal Super.cz manažer Kazmy. 

Super.cz


Časová osa článků