Alec a Hilaria Baldwinovi se těší z dalšího přírůstku.

Alec a Hilaria Baldwinovi se těší z dalšího přírůstku. Foto: face to face / Face to Face / Profimedia

Alec Baldwin je poosmé otcem: Manželka Hilaria se pochlubila momenty těsně po narození děťátka

Alec (64) a Hilaria Baldwinovi (39) se těší ze sedmého společného dítěte, holčičky Ilarie Cataliny Ireny. Její příchod potvrdila instruktorka jógy na Instagramu, kde sdílela záběry přímo z porodnice. S dcerkou jsou prý obě v pořádku a zdravé.

Holčičku, jež přišla na svět 22. září, na nich drží minuty po porodu. K tomu pak přidala i roztomilé záběry s ostatními členy početné rodinky. Starší sourozenci mají z nového přírůstku zjevně radost.

Hilaria a Alec jsou také rodiči Carmen (9), Rafaela (7), Leonarda (6), Romea (4), Eduarda (2) a Lucie (18 měsíců). Poslední zmíněnou páru zjevně porodila náhradní matka, protože přišla na svět jen půl roku poté, co Hilaria porodila Eduarda. Pár to však doposud nepotvrdil.

Alec Baldwin (63) bude poosmé otcem: S manželkou Hilarií (38) se těší na sedmého společného potomka

Baldwin má také dospělou dceru Ireland (26) z manželství s Kim Basinger. A zatímco Alec už se několikrát nechal slyšet, že s plozením dětí končí, jeho žena, která v minulosti také bohužel párkrát potratila, má zjevně jiný názor. Uvidíme, jestli to tedy sedmým společným potomkem u Baldwinů končí, nebo nikoliv. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků