Lucie Zedníčková

Lucie Zedníčková Foto: se souhlasem L. Zedníčkové

S plastikou čekala 17 let: Kvůli rozestoupeným břišním svalům vypadala Lucie Zedníčková jako těhotná

Po porodu dvou děti, staršího Mikuláše a brzy již osmnáctileté Amelie, potkala herečku Lucii Zedníčkovou (54) nepříjemná záležitost. Rozestoupily se jí břišní svaly a vznikla tzv, diastáza. "Vycvičit se to nedalo, takže jsem pořád vypadala jako těhotná," svěřila herečka.

Trvalo opravdu hodně dlouho, než se rozhodla s tím něco udělat. "Pořád byly jiné povinnosti, práce, také strach z neznámého," vysvětlila, proč s abdominoplastikou čekala skoro osmnáct let po narození druhého dítěte.

Herečka Lucie Zedníčková reagovala na nahé fotky kolegů. Půjde do toho i ona?

My se s herečkou poprvé po operaci potkali na finále soutěže Anděl mezi zdravotníky, kdy poprvé a naposledy porušila nařízení lékaře a na hodinku svlékla elastické body, které se šest týdnů po operaci musí nosit, aby mohla obléknout sexy model, v němž vystoupila na jevišti náchodského divadla. "Jinak ho ale nosím poctivě," ujistila Super.cz.

Obří výstřih na Andělech nevytasila jen vnadná Bára Mottlová, ale další známé dámy. A jak to seklo Kate Zemanové?

Nyní už nově ploché bříško předvádět může a na kontrole na klinice, kde abdominoplastiku podstoupila, ho také ukázala. "Asi budu muset změnit půlku šatníku. Všechno je mi velké. Naopak oblečení, které jsem vytahala z dřívějších dob, mi padne dokonale,“ je nadšená herečka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků