Alec Baldwin prodává své sídlo v Hamptons.

Alec Baldwin prodává své sídlo v Hamptons. Foto: Saunders via The Grosby Group / Grosby Group / Profimedia

Luxus v přírodě za víc než 730 milionů: Tady Alec Baldwin a jeho početná rodina strávili pandemii

Herec Alec Baldwin (64) prodal další ze svých nemovitostí. Sídlo v Hamptons ve státě New York nabízí k prodeji za 29 milionů amerických dolarů, což je asi 732 685 000 Kč. Před necelými třemi měsíci herec prodal také dům v Clevelandu. Za ten utržil v přepočtu přes 13 milionů Kč.

V Hamptons Baldwin s manželkou Hilarií a jejich pěti společnými dětmi, k nimž v průběhu roku 2021 přibylo šesté a brzy přijde na svět sedmé (z prvního manželství má herec ještě nejstarší dceru Ireland, celkem tedy osm potomků), strávil většinu pandemie, píše New York Post s tím, že zde rodina měla veškerý komfort.

Fotografie tak bizarní, že ji radši sama smazala: Dcera Basinger a Baldwina odhalila potetované tělo v celé své nahotě

Luxusní dům o čtyřech ložnicích a sedmi koupelnách disponuje 929 metry čtverečními a nachází se na desetiakrovém pozemku s výhledy do krajiny. Inzerát to popisuje jako „snoubení přírody a luxusu“.

Ten kromě obvyklých místností jako kuchyně či obývací pokoj zahrnuje také divadelní místnost, vinotéku, venku pak mají rezidenti k dispozici altánek, bazén či spa.

Adele a její přítel si koupili nové hnízdečko lásky. Cena megalomanského sídla vás položí

Baldwinovi vlastní ještě farmu ve Vermontu a většinu času žijí na Manhattanu v luxusním penthousu v hodnotě víc než 400 milionů Kč. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků