Dovolená v italských horách se Gábině Soukalové zdramatizovala. Naštěstí by měla být v pořádku.

Dovolená v italských horách se Gábině Soukalové zdramatizovala. Naštěstí by měla být v pořádku. Foto: Instagram G. Soukalové

Podrobnosti z děsivé vyjížďky Gabriely Soukalové: Co přesně se v horském terénu stalo?

Bývalá biatlonová šampionka a moderátorka pořadu Showtime na Primě Gabriela Soukalová (32) má za sebou možná nejdramatičtější noc v životě. Na dovolené v Livignu se podle italských médií ztratila na horské túře. Následně po ní bylo vyhlášeno pátrání, záchranářům se Gábinu ale podařilo najít až druhý den. V minusových teplotách venku musela přežít noc.

Gabriela je na zimu naštěstí zvyklá, většinu života trávila na sněhu, a právě minusových teplotách. Pro netrénovaného člověka by to byl boj o přežití.

Strach o Gábinu Soukalovou, kterou zachraňovali v italských horách: Máme první zprávy, jak je na tom

Super.cz nyní přináší aktuální informace o tom, jak se Gábině daří a také o tom, co přesně se v terénu stalo.

"Podle našich informací je Gabriela v pořádku, teď nabírá síly a vstřebává vše, co má za sebou. Není to tak, že by se ztratila a nevěděla kudy kam. Cestu jí znemožnil utržený útes, kvůli kterému nemohla pokračovat v naplánované trase. Díky dobrému vybavení a skvělé fyzičce ale nakonec vše zvládla, je to prostě superžena!" řekla Super.cz šéfka společenské redakce CNN Prima News Zuzana Brzáková.

3 měsíce po porodu se Gabriela Soukalová ukázala v bikinách: Běžte se najíst, vzkazují fanoušci

Soukalová má naplánovanou dovolenou do konce září. Od října ji diváci budou opět pravidelně vídat v pořadu Showtime. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků